Vēsture un raksti

Divas Mašīnas vienā ģimenē

Monday, July 9, 2018

Divas Mašīnas vienā ģimenē

Sakot "teicama mašīna", ar to, pirmkārt, tiek domāta tās uzticamība un ātrums.

Neliela Latvijas pilsētiņa Valmiera ir zināma arī savas velosipēdu motokrosa BMX treniņu trases dēļ. Šeit no agras bērnības ir trenējies viens no ievērojamākajiem Latvijas sportistiem Māris Štrombergs. Viņš iegājis lielā sporta vēsturē, iegūdams zelta medaļu Olimpiskajās spēlēs Pekinā 2008. gadā, vēlāk atkārtojot šo sasniegumu Olimpiskajās spēlēs Londonā 2012. gadā.

Intervijās un savā tīmekļa vietnē Māris nebeidz atkārtot, ka par saviem panākumiem viņam pirmkārt jāpateicas vecākiem. Viņa tēvs Guntars Štrombergs, nospriedis, ka sports palīdzēs dēlam audzināt stingru raksturu un mērķtiecību, aizvedis sešgadīgo Māri uz sporta sekciju, un, kad 9 gadu vecumā Māris Štrombergs uzvarēja savā pirmajā pasaules čempionātā, tēvs ir sapratis, ka dēls ir īpaši apdāvināts, un kopš tā laika viņi divatā ceļojuši pa pasauli, lai Māris varētu piedalīties visos pieejamajos motokrosos un pilnveidotu savu meistarību. Tāds Štrombergu ģimenes saliedētais darbs ir nesis milzīgus panākumus.

Interesanti, ka Guntars Štrombergs pēc profesijas ir kokapstrādātājs, viņam pieder kokzāģētava un daudzus gadus viņš ir SIA Oberts un „Wood-Mizer” klients. Viņa cehā tiek strādāts ar vienu no „Wood-Mizer” labākajiem rūpnieciskās iekārtas modeļiem – ar Latvijas kokapstrādātājiem labi zināmo lentzāģa iekārtu LT300 (sākot no 2018. gada, šis modelis tiek izlaists oranžā krāsā ar nosaukumu WM4000).

"Pirmo reizi šo iekārtu es ieraudzīju izstādē, pēc tam jau darbībā uzņēmumā Silviсо," stāsta Guntars Štrombergs. "Iegādājos šo iekārtu pirms vienpadsmit gadiem, un kopš tā laika ar to tiek strādāts trīs maiņās, zāģēti bērza baļķi, kokmateriāls pēc tam tiek žāvēts un eksportēts uz Ķīnu, Japānu un Angliju."

"LT300 strādā labi," stāsta Guntars. "Tā ir uzticama mašīna."

Mašīna – tieši tādu iesauku saņēmis arī viņa dēls Māris Štrombergs – par savu nepārspēto ātrumu un neatlaidību BMX trasē.

To, ka kokzāģētavas iekārta LT300 faktiski bez pārtraukuma strādā daudzus gadus, arī var dēvēt par cienījamu rezultātu. Tā kā šajā ģimenē, var teikt, ir divas Mašīnas.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.

PARAKSTĪŠANĀS JAUNUMU SAŅEMŠANAI

Newsletter

Patika raksts? Abonējiet un nepalaidiet garām iespēju saņemt tādus rakstus un Wood-Mizer jaunumus. Sūtījumus saņemsiet reizi mēnesī.

Pieteikties