Jaunumi

Žurnāls „Wood-Mizer jaunumi” jau saitā

Thursday, May 17, 2018

Žurnāls „Wood-Mizer jaunumi” jau saitā

Jaunajā Wood-Mizer žurnālā jūs atradīsiet daudz noderīgas informācijas.

2018. gads mums sniedz jaunas izredzes: Wood-Mizer ir iegādājies Zviedrijas uzņēmumu MOReTENs – slaveno četrpusējo ēvelmašīnu ražotāju. Tagad, pateicoties Zviedrijā ražotajām Wood-Mizer ēvelmašīnām, frēzmašīnām un biezummērītājiem, koksnes dziļapstrāde kļuvusi pieejamāka. Īsta Eiropas kvalitāte, pieejama cena un praksē pārbaudīta konstrukcija – lūk, ar ko atšķiras Wood-Mizer ēvelmašīnas.

Vēl viens jaunums: sākot no 2018. gada, Wood-Mizer un rūpnieciskās kokzāģēšanas klāsta TITAN ražošanas iekārtas tiek izlaistas oranžā krāsā. Mēs uzņēmumā Wood-Mizer esam oranžās krāsas fani, un šī pārmaiņa mūs patiesi iedvesmo. Plašāku informāciju par platlentes zāģi WB2000, ar kuru iepazīstinājām izstādē MAAMESS Tartu 19. – 21. aprīlī un iepazīstināsim Meža dienu laikā Latvijā 25. – 26. maijā, jūs atradīsiet šajā žurnālā.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.