Jaunumi

Kā pareizi izvēlēties Wood-Mizer zāģlenti?

Monday, May 28, 2018

Kā pareizi izvēlēties Wood-Mizer zāģlenti?

Wood-Mizer ražo zāģlentes jebkāda veida koksnes sazāģēšanai, sākot ar mitriem skujkokiem un beidzot ar sausām lapkoku sugām. Ņemot vērā, ka Wood-Mizer sortimentā ir vairāk nekā 60 dažādi zāģlentu parametri, tai skaitā sešu veidu zāģzobu profili un dažādas biezuma un platuma kombinācijas, ir būtiski saprast, kāda zāģlente vislabāk atbildīs tieši Jūsu kokapstrādes uzņēmumam.

SilverTIP
SilverTIP ir lieliska zāģlente gan baļķu, gan brusu sazāģēšanai rūpnieciskos apjomos. Izgatavota no oglekļa tērauda, SilverTIP zāģlente tiek izmantota mobilajos un stacionārajos lentzāģos, tai skaitā horizontālās sazāģēšanas iekārtās. Oglekļa tērauds ir viens no izplatītākajiem materiāliem šauro zāģlentu ražošanā. Šādas zāģlentes ir viegli uzasināt, taču tā kā materiāls ir mīkstāks, tās iztur mazāk asināšanas reižu nekā asmeņi kas gatavoti no augsta sakausējuma tērauda.

Platums 32 mm, 35 mm, 38 mm, 40 mm, 45 mm, 50 mm, 63 mm, 75 mm
Biezums 1,00 mm, 1,07 mm, 1,14 mm, 1,40 mm
 
DoubleHARD
DoubleHARD ir izturīga un universāla zāģlente, kas lieliski tiek galā ar skujkoku un lapkoku sazāģēšanu, kā arī ar sasalušu koksni un materiāliem, kas satur daudz sausus zarus un sveķus. DoubleHARD asmeņi izgatavoti no augsta sakausējuma tērauda. Šīs zāģlentes zobi tiek rūdīti ar indukcijas metodi, kas dod tiem dubultu izturību un divkārt pagarina intervālu starp asināšanas reizēm salīdzinājumā ar standarta oglekļa tērauda zāģlentēm.

Platums 32 mm, 35 mm, 38 mm, 40 mm, 50 mm
Biezums 1,00 mm, 1,07 mm, 1,14 mm, 1,27 mm
 
MaxFLEX
MaxFLEX ir augstas kvalitātes, universālas un maksimāli lokanas zāģlentes. Izgatavotas no Premium klases augsta sakausējuma tērauda, šīs lokanās zāģlentes ir ilgmūžīgas un spēj efektīvi sazāģēt jebkādu koksni. Galvenokārt MaxFLEX zāģlentes tiek izmantotas mobilajos un rūpnieciskajos lentzāģos. Tās tiek asinātas ar CBN diska palīdzību un pēc izturības ir līdzvērtīgas DoubleHARD zāģlentēm.

Platums 32 mm, 35 mm, 38 mm
Biezums 1,00 mm, 1,07 mm, 1,14 mm, 1,27 mm, 1,40 mm

BiMETAL

BiMETAL zāģlentes ir izgatavotas no divu veidu augsta sakausējuma tērauda, bet zāģzobiem ir papildu rūdījums. Pateicoties savam dizainam, zāģlentes BiMETAL saglabā asumu līdz trim reizēm ilgāk nekā standarta griezējinstrumenti no oglekļa tērauda. BiMETAL zāģlentēm ir ilgāks kalpošanas laiks, un tās ir projektētas, lai risinātu visdažādākos koksnes sazāģēšanas uzdevumus. Šīs zāģlentes tiek asinātas ar CBN diska palīdzību.

Platums 34 mm
Biezums 1,07 mm

RazorTIP
RazorTIP Stellite® ir zāģlentes ar stellīta zāģzobu pārklājumu; tās demonstrē lielisku nodilumizturību, iztur daudzkārtēju asināšanu un spēj strādāt ilgāk nekā standarta zāģlentes, pat, ja zāģēta tiek grūti apstrādājama cieto tropisko sugu koksne. RazorTIP zāģlentes ir izgatavotas no augsta sakausējuma tērauda, to asajiem zobiem ir stellīta pārklājums. Tie tiek asināti ar CBN diska palīdzību un notrulinās lēnāk, nekā parastie, rūdītā tērauda zobi.

Platums 32 mm, 38 mm
Biezums 1,07 mm, 1,14 mm, 1,40 mm
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.