Jaunumi

Wednesday, June 13, 2018

Latvijā pirmo reizi notikušas Meža dienas: „Тik apjomīgas meža tehnikas prezentācijas pie mums vēl nav bijis”

Pavasara izskaņā Tērvetes dabas parkā pirmo reizi risinājās Meža dienas, kur pasākuma organizatora АS „Latvijas valsts meži” uzaicinātie nedaudzie vadošie iekārtu ražotāji demonstrēja, kā darbojas kokrūpniecības mašīnas, kā notiek kokmateriālu sagatavošana un pārstrāde. Tieši pie ieejas Tērvetes parkā un gar meža taku 1,5 km garumā bija izstādīti hārvesteri, forvarderi, pašizgāzēji, buldozeri, iekārtas – daudzskaitlīga un daudzveidīga mežtehnika, kas izrādāma darbā. Īpaši apmeklētājiem tika uz vietas rādīts, kā tiek izlikti meža ceļi.

Meža dienās Tērvetē Wood-Mizer iepazīstināja ar rūpniecisko iekārtu WB2000, ko ļoti ātri uzstādīja un laida darbā.

Pasākuma pirmajā dienā, 25. maijā, parkā viesojās aptuveni 8000 bērnu. Daži mazie drosminieki pauda vēlēšanos izmēģināt kokmateriālu zāģēšanu ar Wood-Mizer iekārtu. Pieredzējušu Wood-Mizer operatoru uzraudzībā bērni arī darīja to, kas izrādījās pavisam viegli, jo mūsdienu skolēnus neizbrīna ne skārienjutīgs ekrāns, ne kursorsviras, ar ko aprīkota iekārtas WB2000 vadības pults.

Otrajā dienā, 26. maijā, cilvēki sabrauca veselām ģimenēm un pavadīja savu brīvdienu Tērvetes mežā, baudot atpūtu dabā, izzinošu ekskursiju un koncertu, kas bez pārtraukuma risinājās uz skatuves pie ieejas parkā.

„Mēroga ziņā tik lielas mežsaimniecības un kokrūpniecības tehnikas prezentācijas pie mums vēl nav bijis,” teica Wood-Mizer pārstāvis Vilmārs Jansons. „Ceru, ka Meža dienas Latvijā kļūs par ikgadēju tradicionālu notikumu.”

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.