Jaunumi

Friday, September 14, 2018

LT15START: pati mazākā un pieejamākā Wood-Mizer iekārta ieguvusi jaunu nosaukumu

Wood-Mizer pārtrauc modeļa LT10 ražošanu, tā vietā papildinot sēriju LT15 ar iekārtu LT15START.

Lentzāģēšanas iekārta LT15START – tā ir cenas ziņā pieejama iekārta ar izturīgu konstrukciju un vienkāršām funkcijām, kas ideāli der vienkāršai kokzāģēšanai. Standarta komplektācijā LT15START sazāģē baļķus, kuru diametrs ir līdz 70 cm un garums – līdz 5,4 m. Lai sazāģētu garākus baļķus, jāpievieno statnes sekcijas līdz vajadzīgajam zāģēšanas garumam.

Zāģēšanas galvas padeve notiek bīdot, savukārt galvas augstuma ieregulēšana nākamajai zāģēšanai – ar rokturi.

Ar šaurlentes zāģi var sazāģēt koku, minimāli tērējot enerģiju, jo 5,5 kW elektrodzinējs nodrošina pietiekamu jaudu lielākās daļas koku sugu zāģēšanai. Kokzāģēšanas iekārtu LT15START var aprīkot arī ar 14 ZS benzīna dzinēju.

Lielās līdzības dēļ starp abiem iekārtas modeļiem LT15START ieņems modeļa LT10 vietu kā pati mazākā un pieejamākā Wood-Mizer kokzāģēšanas iekārta, kas teicami der kokzāģēšanas darba iesākumā, pateicoties minimālām investīcijām, pārbaudītai kvalitātei un garantētam servisa atbalstam. Iekārtas LT10 ražošana ir pārtraukta, un Eiropā to vairs netirgos.

Lentzāģēšanas iekārta LT15START jau laista tirdzniecībā. Sazinieties ar mums, lai saņemtu pārdošanas piedāvājumu.Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.