Jaunumi

Meklējat vaļasprieku, kas nes peļņu? Ko sakāt par gateri?

Wednesday, March 7, 2018

Meklējat vaļasprieku, kas nes peļņu? Ko sakāt par gateri?

Zviedru puisis sniedz trīs padomus, kam pievērst uzmanību, iegādājoties gateri.

Piedāvājam sadzīves video sēriju, kurā stāstīts par vācu-amerikāņu ģimenes trim paaudzēm, kas labiekārto savu dzīvi lielā saimniecībā pašā Zviedrijas vidienē. 2002. gadā vecāki Helmuts un Suzanna Fuksi uz šejieni pārcēlās no Vācijas, lai īstenotu savu sapni par vecas lauku saimniecības iegādi un atjaunošanu. Pakāpeniski šī kaislība aizrāva viņu septiņus bērnus, kuri tagad turpina ģimenes uzsākto. Swedish Homestead Channel tīklā YouTube dalās noderīgos padomos, aizraujošos stāstos un paaudžu gudrībām par patieso dzīvi laukos.

Simeons no sava tēva Helmuta uzzināja, ka gateris ir vērtīga investīcija. Kad Helmuts iegādājās gateri Wood-Mizer LT40 Super, viņš bija apņēmības pilns pierādīt, pirmkārt, pašam sev, ka šis gateris ir izdotās naudas vērts. Gadiem ejot, Simeons un viņa tēvs ir pārliecinājušies, kā Wood-Mizer tehnoloģijas priekšrocību, zāģmateriālu kvalitātes, kā arī savu baļķu zāģēšanā ieguldītā darba rezultātā ir radies vaļasprieks, kas pats sevi atpelna.

Simeons aplūko trīs lietas, kas jāņem vērā gatera iegādē. Atšķirībā no vairuma vaļasprieku gateris nodrošina lielu investīciju atdevi. Swedish Homestead izmanto iekārtu ne tikai savu baļķu zāģēšanā, bet arī citu cilvēku pasūtījumu izpildē.

Otrs gatera izdevīgums, pēc Simeona domām, rodams tajā, ka ar šo vaļasprieku iespējams nodarboties ilgi. 15 gadu laikā viņu iekārta LT40 Super jau nostrādājusi vairāk nekā 5000 stundu. Pateicoties savam gaterim, šī Zviedrijā dzīvojošā ģimene ir uzcēlusi koka māju no pašu sagatavotiem zāģmateriāliem.

Un, pats svarīgākais, šo gadu laikā Simeons un viņa ģimene ar gatera palīdzību nopelnījuši desmitreiz vairāk nekā samaksāts par LT40 Super. Lai iekārtu nopirktu, viņi paņēma kredītu, kas sen jau nomaksāts, un, kā saka Simeons, „ir piepildījies viņu sapnis strādāt brīvā dabā”.

Publicēts ar Swedish Homestead atļauju


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.