Jaunumi

MP260: Wood-Mizer četrpusīgā kokēvelēšanas-garenfrēzēšanas mašīna

Wednesday, September 26, 2018

MP260: Wood-Mizer četrpusīgā kokēvelēšanas-garenfrēzēšanas mašīna

Ar jauno iekārtu MP260 kokapstrādes ražotnes var izlaist ļoti dažādu kokmateriālu produkciju.

Četrpusīgā kokēvelēšanas-garenfrēzēšanas mašīna MP260 – tas ir kompakts aprīkojums, paredzēts profesionāliem kokapstrādātājiem, namdariem un galdniekiem, kuri strādā būvniecībā. Cenas ziņā pieejama un ekspluatācijā vienkārša, iekārta MP260 vienā piegājienā pielīdzina un noēvelē dēļa virsmu no visām četrām pusēm. Šīs iekārtas lietojums ražošanā sniedz iespēju izlaist ļoti daudzveidīgu produkciju: grīdu segumu, ēvelētus dēļus, jumta elementus, mēbeļu fasādes, apšuvumu, durvju un logu rāmjus, mēbeļu detaļas un daudz ko citu.

МР260 konstrukcijas raksturlielumi

• Četrpusīga ēvelēšana un nolīdzināšana vienā piegājienā.
• Lieli apstrādājamā materiāla izmēri – platums 260 mm х augstums 100 mm.
• Vienpusīgas vai divpusīgas ēvelēšanas gadījumā sagatavju izmēri ir vēl lielāki.

„Kokēvelēšanas-garenfrēzēšanas mašīna MP260 ir lielisks Wood-Mizer kokzāģēšanas iekārtas sabiedrotais,” saka Roberts Baginskis, Polijas uzņēmuma Wood-Mizer Industries prezidents. „Ja ražošana notiek ar kokzāģēšanas iekārtu un MP260, mūsu klientiem ir iespēja koksni apstrādāt tieši tā, kā nepieciešams viņu pasūtītājiem. Būtībā viņi sāk no baļķa un īsteno visu procesu līdz gatavai produkcijai ar lielu pievienoto vērtību. Tas savukārt nozīmē lielāku peļņu kokapstrādātājiem.”

Iekārtu MP260 piegādā uz paletes, un to ir viegli uzstādīt. Papildus Wood-Mizer piedāvā sortimentā esošos ēvelēšanas un profilēšanas nažus, kā arī nosūkšanas agregātus skaidu aizvākšanai.

Kokēvelēšanas-garenfrēzēšanas mašīnas МР260 izlaišana nostiprina uzņēmuma Wood-Mizer kā pasaulē atzīta lentzāģēšanas iekārtu ražotāja pozīcijas, jo tagad uzņēmums nodrošina pilnu aprīkojuma spektru, ar kādu iespējams baļķi pārstrādāt zāģmateriālos un pēc tam ar virknes ražošanas procesu starpniecību – kokmateriālu galaprodukcijā.


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.