Jaunumi

Nedomā par ātru peļņu – domā par produkcijas kvalitāti

Wednesday, April 11, 2018

Nedomā par ātru peļņu – domā par produkcijas kvalitāti

Turpinām stāstu par Zviedrijas saimniecību Swedish Homestead. Helmuts Fukss, saimniecības dibinātājs, stāsta par to, kā neatlaidīgs darbs ar lentzāģi LT40 ir pārvērtis viņa kokzāģēšanas iekārtu izdevīgā investīcijā.

Helmuts un viņa sieva Suzanna ir auguši Vācijā un pārcēlušies uz Zviedriju, lai dzīvotu lauku mājā. Video sērijā Swedish Homestead viņu dēls Simeons tērzē ar tēvu par lauksaimnieka dzīvi un par to, kā lentzāģa iekārtas LT40 (ar hidrauliku) iegāde pirms piecpadsmit gadiem ir kvalitatīvi mainījusi viņu saimniecības dzīvi.

„Man patīk strādāt ar rokām, nevis zvilnēt krēslā. Tieši tādēļ mēs izlēmām pamest biroja darbu Vācijā un iegādāties lauku mājas,” atceras Helmuts. Reiz Helmuts kopā ar dēlu gājis cauri mežam un pirmo reizi ieraudzījis, kā darbojas Wood-Mizer iekārta. „Tā bija mīlestība no pirmā acu skatiena,” smaida Helmuts. „Es nodomāju: lūk, kas vajadzīgs! Atgriezies mājās, uzreiz zvanīju Wood-Mizer pārstāvim.”

Ar savu lentzāģa iekārtu Helmuts nostrādājis vairāk par 5000 stundām, sagatavojot zāģmateriālus kā savai saimniecībai, tā arī klientiem. Dažiem pasūtītājiem jāsazāģē simtiem baļķu vienā paņēmienā. Helmuts kokzāģēšanas iekārtu aizvelk uz darba vietu, jo, pateicoties jaudīgam dīzeļdzinējam, viņš var zāģēt koksni jebkur, pat mežā.

Helmuts dalās kokzāģēšanas biznesa gudrībās. „Pats svarīgākais, kas jāņem vērā, zāģējot baļķus klientiem, – nepūlēties dzīties pēc ātras peļņas, bet gan sastrādāt augstas kvalitātes zāģmateriālu,” viņš stāsta. „Es vienmēr ierodos darbā pie klienta, taču, beidzis zāģēšanu, braucu projām no drauga.” Šobrīd Helmuts ir pārtraucis reklamēt savas mobilās kokzāģēšanas iekārtas pakalpojumus, jo viņam ir jau vairāk nekā 100 pastāvīgu klientu.

„Ja sāktu darbu saimniecībā tagad, es atkal iegādātos Wood-Mizer iekārtu LT40,” Helmuts ir pārliecināts. Šī kokzāģēšanas iekārta patiesi ir nesusi milzu labumu gan strādīgajam saimniekam, gan viņa saimniecībai.

Publicēts ar Swedish Homestead atļauju

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.