Jaunumi

Rūpnieciskā kokēvelēšanas-garenfrēzēšanas iekārta MP360 lielu koksnes sagatavju apstrādei

Wednesday, October 10, 2018

Rūpnieciskā kokēvelēšanas-garenfrēzēšanas iekārta MP360 lielu koksnes sagatavju apstrādei

Wood-Mizer piedāvā četrpusīgu kokēvelēšanas-garenfrēzēšanas iekārtu MP360 – augstražīgu iekārtu, kas spēj apstrādāt līdz 350 mm platas un līdz 160 mm biezas sagataves. Būdama produktīvāka par iepriekšējo modeli MP260, iekārta MP360 vienā piegājienā nolīdzina un ēvelē dēļus un brusas no visām četrām pusēm; šo darbmašīnu izmanto ražotnēs, kas izlaiž plašu koksnes gatavās produkcijas sortimentu.

MP360 atšķirīgās iezīmes
• Četrpusīga nolīdzināšana un ēvelēšana vienā piegājienā.
• Lielu – līdz 350 mm platu un 160 biezu – koksnes sagatavju apstrāde.
• Vienpusīgas vai divpusīgas ēvelēšanas gadījumā sagatavju izmēri ir vēl lielāki.

„Iekārta MP360 – tas patiešām ir kokapstrādātāju sapņa piepildījums," teica Roberts Baginskis, Polijas uzņēmuma Wood-Mizer Industries prezidents. „Kopā ar Wood-Mizer kokzāģēšanas iekārtu šī darbmašīna mūsu klientiem nodrošina pilnīgu visu ražošanas procesa kontroli, sākot no baļķa sazāģēšanas līdz pat gala produkcijai."

Turklāt Wood-Mizer piedāvā modernizētu versiju – iekārtu MP365, kas aprīkota ar piekto darbvārpstu, ko iespējams iestatīt līdz 270 grādu leņķī. Ar šo darbvārpstu operators var pievienot papildu ēvelēšanas profilu no jebkuras puses vai iestiprināt tajā slīpēšanas instrumentu vai sukas noēvelētās virsmas beigu apstrādei.

Gan iekārtu MP360, gan MP365 piegādā uz paletes, un tām vajadzīga minimāla montāža. Komplektā ar šīm iekārtām Wood-Mizer piegādā ēvelēšanas un profilēšanas nažus, kā arī skaidu novākšanas sistēmas.

Wood-Mizer, ilgus gadus būdams līderis koksnes zāģēšanai paredzēto lentzāģēšanas iekārtu ražošanā, tagad sevi piesaka kā uzņēmums, kurš izlaiž praktiski pilnu spektru aprīkojuma, kas koka izejmateriālus spēj pārvērst gatavā produkcijā.
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.