Jaunumi

Wood-Mizer TOOLS: Wood-Mizer šķērszāģēšanas zāģdiski

Wednesday, March 6, 2019

Wood-Mizer TOOLS: Wood-Mizer šķērszāģēšanas zāģdiski

Pastāvīgi paplašināms Wood-Mizer ripzāģu sortiments iekļauj dažādu parametru un uzdevumu zāģus.  

Wood-Mizer gala apzāģēšanas un šķērszāģēšanas zāģdiski teicami sazāģē gan sausu un mitru koksni, gan skujkoku un lapkoku šķirnes, gan tropisko koksni un paneļus.  

Šie ripzāģi ar mazu, vidēju un lielu zobu skaitu ir projektēti zāģēšanai un gala apzāģēšanai, kā arī beigu apstrādei. Tos izmanto ar dažādu tipu darbgaldiem, tādiem kā galda sagarumošanas zāģi, kalibrēšanas zāģi, pārnesamie zāģi un specializētas zāģēšanas iekārtas.

Wood-Mizer šķērszāģēšanas zāģdiskiem ir paaugstināts drošums un pretberzes pārklājums, kas pasarga zāģa korpusu no pārkarsēšanas un zāģskaidu pārmērīgas salipšanas.

Izmēģiniet darbā Wood-Mizer zāģdiskus!Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.