Jaunumi

Friday, March 9, 2018

Timbery lentzāģi: laba kvalitāte par pieņemamu cenu

2017. gada oktobrī uzņēmuma Wood-Mizer speciālisti apmeklēja piecas kokzāģētavas Latvijā un Igaunijā, kurās strādā ar rūpnieciskajām iekārtām LT300 un WM4000.

“Baltijas reģionā ir attīstīta zāģmateriālu ražošana, un kokapstrādes kompleksi LT300, WM3000 un WM4000 labi tiek ar šo uzdevumu galā,” stāsta Vilmārs Jansons, Wood-Mizer pārstāvis Latvijā un Igaunijā. “No vienas puses, šīs iekārtas zāģē ar šauru zāģlenti, un šī tehnoloģija taupa izejmateriālus un enerģiju, kā arī samazina zāģu apkalpošanas izmaksas. No otras puses, tās ir ātrdarbīgas iekārtas. To zāģēšanas ātrums ir atkarīgs no tā, cik pareizi ir iestatīts aprīkojums, un no zāģlentes.”

“Kā zināms, Wood-Mizer ražo vienas no labākajām zāģlentēm šajā nozarē,” turpina Vilmārs Jansons. “Taču mūsu klienti ne vienmēr ir bijuši apmierināti ar šo zāģlenšu cenu.”

“Tādēļ mēs laižam tirdzniecībā Timbery budžeta zāģlentes. Kopā ar kolēģiem no Wood-Mizer rūpnīcas esam pārbaudījuši šīs zāģlentes kokzāģētavās. Visos gadījumos zāģēšanas ātrums, izmantojot Timbery zāģlentes, palielinājās, savukārt ražotņu īpašnieki bija apmierināti ar šo zāģlenšu cenu.”

Timbery ir uzņēmuma Wood-Mizer meitas uzņēmums, kas specializējas mazo lentzāģu aprīkojuma un darbarīku jomā. Timbery iekārtas un zāģlentes tiek ražotas rūpnīcās ASV un Polijā. Plašāka informācija atrodama vietnē www.timbery.eu

Timbery zāģlentes nav dārgas. Šo zāģlenšu ražošanā izmanto kvalitatīvu lokano tēraudu, turklāt katrs zāģa zobs tiek induktīvi rūdīts, lai ilgāk saglabātu asumu.

“Mūsu brauciens kopā ar firmas Wood-Mizer speciālistiem apstiprināja, ka Timbery zāģlentes ir laba izvēle ražošanas iekārtām LT300, WM3000 un WM4000,” stāsta Vilmārs Jansons.  

Timbery zāģlenšu cena ir tāda pati kā citu ražotāju lētu zāģlenšu cena.

“Taču, ja jums ļoti ātri jāsazāģē koksne, īpaši ziemā,” turpina Vilmārs Jansons, “mēs iesakām pārbaudītās Wood-Mizer zāģlentes no sērijas DoubleHARD vai pirmšķirīgas kvalitātes zāģlentes MaxFLEX.”

Zvaniet mums un pasūtiet Wood-Mizer zāģlentes tūlīt pat.
SIA Oberts
Tel: +371 67 810 666
Mob: +371 28 330 790
Email: andris@oberts.lv
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.