Jaunumi

Кā Wood-Mizer iekārta darbojas zem klajas debess ziemā — Swedish Homestead Series

Wednesday, December 5, 2018

Кā Wood-Mizer iekārta darbojas zem klajas debess ziemā — Swedish Homestead Series

Šajā video zviedru lauksaimnieks Simeons Fukss stāsta, ka ar Wood-Mizer kokzāģēšanas iekārtu LT40 viņa saimniecība var gūt peļņu jebkurā gadalaikā. Pēc 15 gadu ilga lietojuma un 5000 darba stundām zāģēšanas Wood-Mizer iekārta joprojām strādā nevainojami arī zem klajas debess, kad gaisa temperatūra ir mīnusos.

Pieāķējot pārvadājamo kokzāģēšanas iekārtu automobilim, Simeons to aizvelk līdz darba vietai. Viņš uzstāda LT40 uz nelīdzenas, apsnigušas zemes. Simeona tēvs apzāģē iepriekš sazāģētus dēļus. Izmantojot izturīgo Wood-Mizer zāģlenti, viņš izzāģē pa trim dēļiem vienā reizē, tam veltot tikai dažas minūtes. Tādas LT40 konstrukcijas funkcijas kā baļķa hidrauliska iekraušana un hidrauliska piespiešana padara darbu ar šo kokzāģēšanas iekārtu ātru un lietderīgu.Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.