Jaunumi

Wednesday, September 12, 2018

Angļu inženieris stāsta par savu uzņēmējdarbību ar Wood-Mizer kokzāģēšanas iekārtu

Pols Greindžers ir nogājis ceļu no kokmateriālu atgriezumu pārdošanas vietnē eBay līdz pat līdzdalībai greznas viesnīcas rekonstrukcijas daudzmiljonu projektā. Un tas viss — pateicoties Wood-Mizer kokzāģēšanas iekārtai.

Pols Greindžers ir inženieris līdz pat dvēseles dziļumiem. Viņš spēj savām rokām paveikt jebko — vai tā būtu motociklu atjaunošana, lauksaimniecības tehnikas remonts vai jumta izbūve ar koka karkasu. Precizitāte, uzmanība pret detaļām un aizrautība ar galdniecību viņam ir sniegusi iespēju uzsākt daudzprofilu un ļoti pieprasītu uzņēmējdarbību Jorkšīras ziemeļos.

“Es iestājos koledžā, lai kļūtu par inženieri tehnologu, taču man kļuva garlaicīgi, tādēļ mācības pametu un sāku nodarboties ar lauksaimniecību,” viņš raksturo savas profesionālās dzīves gājumu. “Strādāju starptautiskā uzņēmumā, kas remontē lauksaimniecības tehniku, daudz esmu braucis ar motocikliem, pēc tam aizsāku kokapstrādi, un šajā jomā rosos līdz pat šim brīdim.”

Pāreja notika nejauši. Pols uzskata, ka pret dabas resursiem jāizturas saudzīgi, un, kad 90. gadu vidū kāds draugs viņam iznomāja Wood-Mizer kokzāģēšanas iekārtu LT40, Pols faktiski atklāja savu aicinājumu.

“Sāku ar ozolkoka atgriezumu zāģēšanu un pārdošanu eBay. Vietējie būvnieki un uzņēmumi sāka tos pirkt, un tā attīstījās visa mana šodienas uzņēmējdarbība.”

Divdesmit gadu laikā pati biznesa būtība nav mainījusies, taču mērogs un daudzveidība ir vienkārši satriecoša!

Par pagrieziena punktu, kas sekmēja panākumus, ir kalpojis pasūtījums, kuru Pols izpildīja viesnīcai Middleton Lodge. Karaļa Džordža laika arhitektūras stilā celtā 200 akru lielā muiža pēdējo septiņu gadu laikā tika restaurēta, pārbūvēta un pārveidota greznā spa salonā, viesnīcā un kāzu ceremoniju norises vietā. Tās īpašnieks Džeimss Elisons nolīga Polu lapenes būvniecībai, kurā notiks laulāšana.

“Sāku ar lapeni, pēc tam Džeimss lūdza, lai izgatavoju dažas kopnes jumtam galvenajā ēkā. Kad tās atjaunojām vienā no ēkas spārniem un tikām līdz otram spārnam, izrādījās, ka arī tur visas siju kopnes ir satrupējušas. Ierosināju izgatavot deviņas jaunas kopnes no skujkoku sugām, lai tās neatšķirtos no sākotnējām kopnēm. Muižā aug daudz lapkoku. Kokam, kuru nozāģējām, iespējams, bija ap 100 gadiem. Tagad tas kļuvis par ēkas sastāvdaļu un tiks lietots vēl 100 gadu. Manuprāt, tas ir skaists stāsts,” Pols ir pārliecināts.

Pola panākumos galvenā nozīme nepārprotami bijusi meistarībai un kvalitātei. Kokzāģēšanas iekārta ir svarīga viņa biznesa daļa, jo ar Wood-Mizer lentzāģi LT40 viņš var sagatavot tieši tādus zāģmateriālus, kādi vajadzīgi viņa klientiem.

“Bez Wood-Mizer man nekas nebūtu izdevies,” uzskata Pols. “Pagāja gadi, kamēr varēju iegādāties pats savu Wood-Mizer iekārtu, un tagad jau trīsreiz esmu to mainījis pret jaunāku iekārtu. Es vienmēr pērku modeli LT40, jo tas nevainojami atbilst manām vajadzībām — tas ir pārvadājams, ar hidrauliku un dara visu, kas vajadzīgs. Šobrīd plānoju iegādāties arī Wood-Mizer kokēvelēšanas-garenfrēzēšanas iekārtu, lai varētu saviem klientiem izgatavot vēl daudzveidīgāku produkciju.”

Pēc Bena Paika raksta materiāliem, Eve Communications
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.