Jaunumi

Thursday, August 30, 2018

Jaunā Wood-Mizer kokzāģēšanas iekārta LT70WIDE: tagad ar PLATU zāģēšanas galvu un PLATU lentzāģi!

Wood-Mizer piedāvā jaunas opcijas hidrauliskajai kokzāģēšanas iekārtai LT70, ko tagad iespējams aprīkot ar PLATU zāģēšanas galvu un zāģlenti 50 mm platumā.

Tiem kokmateriālu ražotājiem, kuri vēlas apstrādāt lielu diametru baļķus un izzāģēt platākus dēļus un latas, ir radusies izdevība pasūtīt kokzāģēšanas iekārtu LT70 ar PLATU zāģēšanas galvu. PLATĀ zāģēšanas galva palielina maksimālo griezuma platumu līdz 86 cm.

Turklāt tagad standarta kokzāģēšanas iekārtā LT70 iespējams uzstādīt PLATOS skriemeļus 50 mm platai zāģlentei, ko uzvelk tieši uz skriemeļiem, t.i., bez peldošās siksnas. Platos skriemeļus, kas paredzēti 50 mm platajai zāģlentei, var uzstādīt gan parastajā kokzāģēšanas iekārtā LT70, gan ar plato zāģēšanas galvu aprīkotajā iekārtā LT70.

Šīs jaunās kokzāģēšanas iekārtas LT70 opcijas izvērš kokmateriālu ražošanas parametrus, proti, griezuma platumu un kopējo kokzāģēšanas iekārtu funkcionalitāti.

Zāģmateriālu izmēri kokzāģēšanas iekārtai LT70WIDE ar plato zāģēšanas galvu:

• maksimālais baļķa diametrs 105 cm;
• maksimālais griezuma platums 86 cm;
• maksimālais izlaižamās latas platums 78 cm.
• Maksimālais apstrādājamā baļķa garums ir atkarīgs no statnes tipa:
- statne S — 4,8 m;
- statne M — 6,1 m;
- statne L — 8,4 m.

“Wood-Mizer vienmēr tiecas sniegt kokrūpniekiem nozarē labākos tehniskos risinājumus,” stāsta Roberts Baginskis, Wood-Mizer Industries Polijas uzņēmuma prezidents. “Jaunā kokzāģēšanas iekārta LT70WIDE sagādā kokmateriālu ražotājiem iespēju izlaist platākus zāģmateriālus un panākt tādus ražošanas rezultātus, kādus parasti sagaida no dārgākām šaurlentes kokzāģēšanas iekārtām.”Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.