Jaunumi

Jauni Wood-Mizer gateri, malu apzāģēšanas un ēvelmašīnas LIGNA izstādē 2019. gadā

Wednesday, April 3, 2019

Jauni Wood-Mizer gateri, malu apzāģēšanas un ēvelmašīnas LIGNA izstādē 2019. gadā

LIGNA 2019 izstādē Hannoverē Wood-Mizer iepazīs ar jaunu ēvelfrēzmašīnu un gateru sēriju gan augstas produktivitātes uzņēmumiem, gan kokapstrādes iesācējiem.

Uzņēmuma Wood-Mizer stendā, kas izņems aptuveni 700 m2 platību, tiks demonstrētas šādas kokapstrādes iekārtas:


• Lielu izejmateriālu apjomu zāģēšanai – atsevišķas TITAN līnijas mašīnas, piemēram, platlenšu gateris WB2000, optimizējoša malu apzāģēšanas mašīna ar skeneri un liela ātruma daudzripu zāģis EG800 TITAN.


• Jauna četrpusīgu ēvelf6rēzmašīnu sērija, ko uzņēmums Wood-Mizer izgatavo savā rūpnīcā Zviedrijā. Šīs mašīnas ļauj maziem un vidējiem uzņēmumiem uzsākt koksnes gala produkcijas ražošanu ar minimālām investīcijām iekārtās.


• Lentzāģmašīnas LT15WIDE и LT70WIDE, kas  izmanto 50 mm platus zāģus. Šie gateri dod iespēju zāģēt liela diametra baļķus un izgatavot platus zāģmateriālus.• Stenda daļa tiks veltīta Wood-Mizer TOOLS instrumentiem – dažādiem šauriem un platiem lentzāģiem, ripzāģiem, ēvelnažiem un citiem koksnes griešanas instrumentiem. Tiks arī demonstrētas ierīces lentzāģu asināšanai un zobu locīšanai.

Aicinām apmeklēt Wood-Mizer stendu LIGNA MESSE izstādē Hannoverē 2019. gada 27.-31. maijā. Oranžs stends Nr. FG K44 atrodas atvērtā laukumā starp paviljoniem 25 un 27.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.