Jaunumi

Thursday, May 4, 2023

Kā droši izpakot zāģlentes no kastes

Iepazīstinām ar mācību video par to, kā droši izpakot zāģēšanas iekārtu zāģlentes no plakana iepakojuma un sagatavot tās lietošanai iekārtā.Pēc zāģlenšu saņemšanas ir svarīgi zināt, kā drošā veidā tās var izpakot un sagatavot zāģēšanai. Strādājot ar zāģlentēm, obligāti velciet aizsargbrilles un cimdus.

1. Uzmanīgi apskatiet instrukcijas uz kastes, lai pārliecinātos, ka kaste ir novietota ar pareizo pusi uz augšu. Ar nazi pārgrieziet iepakojuma siksnas un atveriet kasti.
2. Kad kaste ir atvērta, pirms zāģlentes izņemšanas no kastes pārliecinieties, ka zāģa zobi ir vērsti uz leju – prom no ķermeņa un metāla fiksators notur zāģlentes vietā. Pārgrieziet plastmasas saiti, kas tur zāģlentes kopā.3. Ja zāģlentes ir iepakotas plakanā kastē, satveriet iekšējo zāģlenti. Atbrīvojiet to no pārējām zāģlentēm kastē un saspiediet, lai varētu to izņemt caur metāla fiksatora atveri.4. Cieši turiet rokās atbrīvoto zāģlenti, lai varētu turpināt zāģlentes izņemšanu no kastes.


***
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.