Jaunumi

Kā izretināt mežu un sagatavot malku

Thursday, June 28, 2018

Kā izretināt mežu un sagatavot malku

Simeons Fukss un viņa brālis – zviedru lauksaimnieki – stāsta, kā apsaimnieko savu meža gabalu, kādi ir meža retināšanas principi un kā nozāģēto bērzu stumbri tiek pārstrādāti malkā.

Simeona un viņa brāļa pienākums ir lietpratīgi izmantot ģimenei piederošo 45 akrus lielo meža gabalu. Viņu darbs ģimenei nes peļņu no koksnes pārdošanas papīra ražotājiem. Un brāļi sagatavo arī malku ziemai.

Šajā video sērijā brāļi dodas mežā, lai sagatavotu koksni malkai. Atbilstoši Simeona teiktajam labāko malku var iegūt no vietējiem bērziem, kuru smalkie stumbri padodas ērtai saskaldīšanai ar hidraulisko skaldītāju. Bērza malka kuras labi un ilgi; tas ir ilgtspējīga meža lietojuma procesa svarīgs blakusprodukts. Brāļi izcērt smalku stumbru bērzus, lai attīrītu telpu priežu augšanai no mežaudzes apakšstāva. Turklāt viņi rūpējas par bioloģiskās daudzveidības palielināšanu, tostarp arī par kukaiņiem, kuru klātbūtne mežu padara veselīgāku.  
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.