Jaunumi

Kā nomainīt lentzāģi uz skriemeļiem zāģēšanas iekārtā?

Wednesday, November 24, 2021

Kā nomainīt lentzāģi uz skriemeļiem zāģēšanas iekārtā?

Zāģlentes nomaiņa ir viens no lentzāģa iekārtas apkopes galvenajiem uzdevumiem. Ievērojot tālāk sniegtos padomus, jūs varēsiet ātri, droši un pareizi uzstādīt jauno asmeni uz skriemeļiem.

1. Pirms asmens nomaiņas uzsākšanas noteikti izslēdziet mašīnu ar galveno slēdzi.

2. Zāģa vadotni pilnībā aizbīdiet prom no iekārtas.

3. Atveriet skriemeļa aizsargu, lai piekļūtu zāģa asmenim.4. Padariet vaļīgāku zāģa asmens spriegojumu, griežot spriegošanas skrūvi, līdz skriemelis aizslīdēs atpakaļ, ļaujot noņemt zāģi no skriemeļiem.

5. Noņemiet zāģi no skriemeļiem un nomainiet to pret jaunu asmeni.

6. Uzstādot asmeni, pievērsiet uzmanību tam, lai zobi būtu vērsti zāģskaidu aizvadīšanas virzienā.

7. 32 mm platais zāģa asmens ir jāizvieto uz skriemeļiem tā, lai zāģa šaurākā daļa zobstarpā izvirzītos par 3 mm no skriemeļa priekšējās malas. 38 mm platajiem asmeņiem šai spraugai ir jābūt 4–5 mm.8. Aiztaisiet skriemeļu aizsargus.

9. Noregulējiet asmens spriegojumu. Lai pagarinātu zāģa kalpošanas laiku, ir jāievēro zāģa spriegojuma pareizie parametri. Zāģa spriegojuma ieteicamās vērtības ir norādītas lietotāja rokasgrāmatā, un tās ir atkarīgas no zāģēšanas iekārtas veida.Ņemiet vērā, ka zāģa darbības kopējais laiks nedrīkst pārsniegt 1,5 stundas. Pēc darba ar zāģēšanas iekārtu pabeigšanas obligāti padariet vaļīgāku asmens spriegojumu.

Iepriekš minēto padomu ievērošana palīdzēs pagarināt zāģa kalpošanas laiku, kā arī uzlabos zāģēšanas precizitāti.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.