Jaunumi

Kā pareizi izvēlēties Wood-Mizer lentzāģi

Wednesday, April 21, 2021

Kā pareizi izvēlēties Wood-Mizer lentzāģi

Wood-Mizer lentzāģi tiek ražoti Eiropā, un to darbības kvalitāte tiek pārbaudīta vairāk nekā 100 testos un izmēģinājumos, sākot ar izejvielu atlasi, līdz galīgai asināšanai. Ikvienam Wood-Mizer zāģim rūpnīcā tiek veikta iestatīšana, izmantojot ar datoru kontrolējamu aprīkojumu, un tas tiek uzasināts, izmantojot īpaši abrazīvu slīpēšanas tehnoloģiju, lai nodrošinātu visaugstāko darba kvalitāti. Wood-Mizer lentzāģi, kas ir savietojami ar dažādu marku lentzāģēšanas iekārtām, nodrošina augstu kvalitāti, precizitāti un produktivitāti. Wood-Mizer pēc pasūtījuma ražo jebkura garuma lentzāģus.

Wood-Mizer lentzāģu zobu profili

Wood-Mizer ražo lentzāģus ar vairākiem zobu profila variantiem dažādiem koksnes veidiem.

•    4/32  Šis zobu profils ir paredzēts, lai zāģētu sasalušu vai ļoti cietu koksni, piemēram, akāciju, dižskābardi, ozolu, skabārdi, osi. Šie zāģi ziemā lieliski darbojas rūpnieciskajās kokzāģēšanas iekārtās.
•    7/34, 7/39 un 7/47     Zāģus ar šiem zobu profiliem ieteicams izmantot koksnes cieto veidu zāģēšanai. Tie labāk darbojas mašīnās ar jaudīgiem motoriem.
•    9/29 Šis profils ir paredzēts, lai zāģētu sasalušu, daļēji sasalušu vai cietu koksni ar lielu šķiedru blīvumu, piemēram, akāciju, ozolu, skabārdi un osi.
•    10/30 Šis ir vispopulārākais un daudzpusīgākais Wood-Mizer zobu profils. Šāda profila zāģi vienlīdz labi zāģē mīksto un vidēji cieto koksni, kā arī cieto koksni, piemēram, bērzu, dižskābaržu, kļavu, liepu, priedi un papeli.
•    13/29 Šis zobu profils ir īpaši izstrādāts svaigi nozāģētiem skujkoku baļķiem ar neviendabīgu struktūru, piemēram, priedei un eglei.
•    Vortex   Uzņēmums Wood-Mizer izstrādāja unikālu zobu profilu ar nosaukumu Vortex®. Vortex – specializētu zāģu jaunā paaudze, kas vienlaikus var sagriezt koku un noņemt zāģskaidas, tāpēc rezultātā tiek iegūta tīra dēļu virsma, kas ir svarīga palešu ražošanas rūpnīcām. Zāģskaidu notīrīšana no paletēm ir atsevišķa darbība, ko bieži veic manuāli. Izmantojot Vortex asmeņus, šo tīrīšanas soli var saīsināt, atvieglot vai pat izslēgt no procesa, tāpēc rezultātā samazinās ražošanas izmaksas.Wood-Mizer lentzāģu sērijas

Papildus zobu profilam vēl viens faktors, kas ir jāņem vērā, izvēloties optimālo zāģi lentzāģim, ir materiāls, no kura ir izgatavots zāģis. Wood-Mizer piedāvā vairāku veidu tērauda asmeņus ar dažādām īpašībām.

RazorTIP
RazorTIP Stellite® - lentzāģi ar stelīta zobiem, kuriem ir lieliska nodilumizturība, tie iztur atkārtotu asināšanu un kalpo ilgāk nekā standarta zāģi, pat zāģējot grūti apstrādājamo tropu cietkoksni, kaltē kaltētus zāģmateriālus, strukturālo koksni un abrazīvu koksnes materiālu. RazorTIP zāģi ir izgatavoti no augsti leģēta tērauda, zobiem ir stelīta smailes.
•    Zobi ir noturīgāki pret notrulināšanos, salīdzinot ar zāģiem no augsti leģēta tērauda
•    Tie tiek uzasināti ar CBN ripu

BiMETAL
Lentzāģi BiMETAL ir izgatavoti no divu veidu tērauda: no leģētā tērauda zāģa korpusam un no ātrgaitas tērauda zobu galam. No sākuma zoba tērauda materiāls stieples veidā tiek piemetināts pie zāģa asmens, izmantojot lāzermetināšanu, un pēc tam tiek veidots vēlamajā zoba profila formā. BiMETAL zāģus parasti izmanto sākotnējai sazāģēšanai uz pārvietojamām vai rūpnieciskām zāģēšanas iekārtām. Tie paliek asi trīs reizes ilgāk nekā oglekļa tērauda asmeņi, un tos var vairākas reizes uzasināt ar CBN slīpripu. BiMETAL lentzāģiem ir ilgāks kalpošanas laiks nekā lielākajai daļai asmeņu no oglekļa tērauda un augsti leģētiem sakausējumiem, un tie ir paredzēti rūpnieciskai zāģēšanai.
•    Tie tiek uzasināti ar CBN ripu
•    Lentzāģus BiMETAL var izmantot variantos BiMETAL Standard/BiMETAL Extreme, BiMETAL Standard Hard/BiMETAL Extreme Hard.

MaxFLEX
MaxFLEX – premium klases universālie lentzāģi sākotnējai un sekundārajai sazāģēšanai, kad ir nepieciešams zāģa maksimāls kalpošanas laiks. MaxFLEX asmeņiem, kas ir izgatavoti no premium klases augsti leģēta tērauda, piemīt maksimāla elastība un izturība. Tos galvenokārt izmanto pārvietojamām un rūpnieciskajām lentzāģmašīnām. Varat tos izmantot arī daudzgalvu iekārtās bruses sazāģēšanai.
•    Tie tiek uzasināti ar CBN ripu
•    Materiāla cietības ziņā līdzinās DoubleHARD

DoubleHARD
DoubleHARD lentzāģi ir izgatavoti no augsti leģēta tērauda un ir paredzēti pārvietojamām, stacionārām un rūpnieciskām zāģēšanas iekārtām. Pateicoties cietāka augsti leģētā tērauda un zobu ar indukcijas rūdījumu apvienojumam, DoubleHARD asmeņi nodrošina divreiz lielāku izturību un divreiz ilgāku kalpošanas laiku, salīdzinot ar standarta oglekļa tērauda zāģiem. Tos var uzasināt ar CBN slīpripu. Lentzāģi DoubleHARD – izturīgi, universāli asmeņi skujkokam, cietkoksnei, koksnei ar zariem un sasalušai koksnei.
•    Tie ir cietāki nekā asmeņi no oglekļa tērauda
•    Izturīgs materiāls, kas nedrūp
•    Ilgnoturīgs asmens pat pēc vairākkārtīgas asināšanas

SilverTIP
Lentzāģi SilverTIP tiek izgatavoti no oglekļa atspertērauda, lai vienlaikus nodrošinātu augstu elastību un izturību. Šos zāģus var izmantot gan mobilajiem, gan rūpnieciskajiem lentzāģiem. Tie ir piemēroti arī bruses sazāģēšanai ar lentveida daudzzāģu iekārtām. Šie zāģi tiek uzasināti ar CBN ripu, taču tie parasti iztur mazāku skaitu atkārtotu uzasināšanu nekā asmeņi, kas ir izgatavoti no cietāka, augsti leģēta tērauda, piemēram, DoubleHARD. SilverTIP lentzāģi ir ideāli piemēroti ekonomiskai zāģēšanai, sākotnējai un sekundārajai zāģēšanai, kā arī zāģēšanas lieliem apjomiem.
•    Mīkstāks nekā augsti leģētais tērauds

StartCUT
Wood-Mizer laida klajā sēriju StartCUT kā savā sortimentā vislētākos lentzāģus. StartCUT asmeņi ir izgatavoti no oglekļa atspertērauda ar zobiem, kuriem veikta indukcijas rūdīšana, šie asmeņi ir iestatīti un uzasināti rūpnīcā. StartCUT –gudra izvēle tiem zāģētājiem, kuriem zema cena ir galvenais faktors. StartCUT – vidējas klases nedārgi zāģi, ko ražo visā pasaulē pazīstams ražotājs.


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.