Jaunumi

Kā uzlabot lentzāģa darbību? Wood-Mizer LIVE raidierakstu jaunā sērija

Wednesday, April 28, 2021

Kā uzlabot lentzāģa darbību? Wood-Mizer LIVE raidierakstu jaunā sērija

Wood-Mizer aicina jūs uz tiešsaistes prezentāciju sēriju, kas veltīta LENTZĀĢIEM, precīzāk to asināšanai, iestatīšanai un optimālākā lentzāģa izvēlei jūsu kokzāģēšanas uzdevumiem. Tiešraides laikā Wood-Mizer eksperti pastāstīs par lentzāģu sagatavošanas procedūrām darbam, prezentēs nepieciešamos instrumentus zāģu asināšanai un iestatīšanai, kā arī dalīsies praktiskajā pieredzē. Prezentācijas ir pieejamas angļu un poļu valodā.

Tiešsaistes prezentāciju saraksts:

• 1. daļa – Kā izvēlēties asināšanas iekārtu lentzāģiem, 2021. gada 7. maijs, plkst. 12.00 – saite uz prezentāciju

• 2. daļa – Kā izvēlēties iestatīšanas iekārtu lentzāģiem, 2021. gada 11. maijs, plkst. 12.00. – saite uz prezentāciju

• 3. daļa – Kā optimāli piemeklēt lentzāģa veidu, 2021. gada 28. maijs, plkst. 12.00. – saite uz prezentāciju

Pirmajā daļā Wood-Mizer prezentēs asināšanas iekārtas BMS600HS, BMS500HS un BMS250AS. Šī prezentācija palīdzēs jums uzzināt vairāk par asināšanas iekārtas sagatavošanu darbam, zāģu asināšanas pareizu procedūru, asināšanas diska izvēli utt.

Otrajā daļā Wood-Mizer demonstrēs iestatīšanas iekārtas BMT300AS, BMT250AS-P, BMT200, BMT150, BMT100 un paskaidros, kā izvēlēties asināšanas iekārtas modeli, kā to sagatavot darbam un kā pareizi iestatīt lentzāģa zobus.

Trešajā daļā Wood-Mizer prezentēs visu ražoto lentzāģu klāstu, sākot no vislētākajiem zāģiem StartCUT, populārākajiem zāģiem SilverTIP un DoubleHARD, premium klases zāģiem MaxFLEX, līdz pat specializētajiem zāģiem RazorTIPun BiMETAL. Prezentācijā tiks paskaidrots, kā izvēlēties zāģa zobu profilu atkarībā no zāģējamās koksnes, kāpēc ir izdevīgi izmantot Wood-Mizer zāģus. Turklāt skatītāji varēs doties video tūrē pa lentzāģu ražotni Wood-Mizer Eiropas rūpnīcā.

Tiešraides būs pieejamas Wood-Mizer YouTube kanālā un uzņēmuma Facebook lapā. Turklāt jūs vienmēr varēsiet tās noskatīties ierakstos, pārejot uz šajā rakstā sniegtajām saitēm.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.