Jaunumi

Latvijas jaunie iedzīvotāji tagad labāk saprot mežu

Friday, June 17, 2022

Latvijas jaunie iedzīvotāji tagad labāk saprot mežu

Pavasara izskaņā Tērvetes dabas parka Kurbada mežā norisinājās tradicionālās Meža dienas. Pasākuma ideja radās Skandināvijā, un Latvijā 2002. gadā Meža dienas tika organizētas galvenokārt skolēniem, lai iepazīstinātu viņus ar mežsaimniecību, parādītu dažādas profesijas un perspektīvas darbam mežsaimniecībā, kā arī vienlaikus iemācītu viņiem atbildīgu attieksmi pret dabu.

Vienā no 99 laukumiem mežā uzņēmums „Oberts” samontēja nelielu zāģēšanas iekārtu Wood-Mizer LT15, un skolēni vecāku un iekārtas operatora uzraudzībā varēja paši pamēģināt sazāģēt baļķus.Kā informē organizatori no uzņēmuma LVM, Meža dienas apmeklēja vairāk nekā 14 000 cilvēku, un puse no tiem bija skolēni. Pasākumu programmā bija LVM meža olimpiādes uzvarētāju, konkursu „Zaļā josta” un „Tīra Latvija” laureātu paziņošana, koncerti un burvju mākslinieku priekšnesumi, medību suņu parāde. Bet pats galvenais – skolēni uzzināja par iespējām iegūt izglītību mežsaimniecības jomā, kā arī iemācījās atpūsties mežā, nenodarot kaitējumu dabai.Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.