Jaunumi

Thursday, May 3, 2018

Lentzāģēšanas iekārta WB2000 izstādē MAAMESS 2018

Lauksaimniecības gadatirgū Tartu uzņēmums Wood-Mizer iepazīstināja ar platlentes zāģa iekārtu WB2000. Tā ir augstražīga kokzāģēšanas iekārta ar hidraulisku rampu baļķu iekraušanai un iebūvētu konveijeru gatavo dēļu aiztransportēšanai.

„Uzaicinājām savus klientus – privātu kokzāģēšanas uzņēmumu īpašniekus Igaunijā – apmeklēt izstādi un paskatīties, kā notiek darbs ar iekārtu WB2000,” stāsta Vilmārs Jansons, Wood-Mizer pārstāvis Latvijā un Igaunijā. „Viņi ieradās kopā ar saviem iekārtu operatoriem un ražotņu vadītājiem un pavadīja krietnu laiku, izmēģinot dažādās WB2000 funkcijas darbībā. Mums bija itin pieklājīgas baļķu rezerves, un zāģēšanas demonstrācijas notika viena pēc otras. Rezultāts ir ļoti labs: trīs igauņu kokzāģēšanas uzņēmumi nolēma modernizēt savu aprīkojumu un iegādāties iekārtas WB2000. Vēl daži kokzāģēšanas iekārtu īpašnieki domā par līdzīgu risinājumu.”

Pēc igauņu kokzāģētāju domām, dažas iekārtas WB2000 funkcijas ir pelnījušas īpašu uzmanību. Pirmkārt, tā ir hidraulikas darba ātruma regulēšana baļķu iekraušanā. Otrkārt, iespēja mainīt skrituļu griešanās ātrumu, kas noder, zāģējot nevienmērīga blīvuma koksni, piemēram, sasalušus baļķus vai ļoti zarainus stumbrus.

Svarīgi: iekārta WB2000 zāģē vai nu ar 75 mm platu zāģlenti, kuru iespējams uzasināt un apkalpot patstāvīgi, izmantojot parastās Wood-Mizer ierīces, vai arī ar 100 mm platu stellitizētu zāģlenti, kurai nepieciešams zāģu sagatavošanas serviss. Igaunijā tāds serviss ir.

Gadījumos, kad pasūtīta iekārta WB2000 zāģēšanai ar 100 mm plato zāģlenti, pēc tam šo iekārtu var pārveidot darbam ar 75 mm zāģlenti, ja iekārtas īpašnieks to uzskata par izdevīgu. Taču ne otrādi. Iekārtu WB2000, kas ražota zāģēšanai ar 75 mm plato lenti, nav iespējams pārveidot darbam ar platāku, proti, 100 mm zāģlenti.

„Tādēļ WB2000 specifikācija jāapdomā iepriekš, lai Wood-Mizer rūpnīcā tiktu izgatavota tieši tāda iekārta, kas optimāli der konkrētajai kokzāģēšanas ražošanai,” stāsta Vilmārs Jansons. „Iesakām izveidot pilnu tehnoloģisko līniju un pēc WB2000 uzstādīt šķirošanas galdu un apmalošanas iekārtu.”

Bez rūpnieciskās kokzāģēšanas iekārtas WB2000 izstādē MAAMESS tradicionāli tika eksponētas nelielās kokzāģēšanas iekārtas LT15 un LX100. Kā vienmēr, igauņu lauksaimnieki tās atzina par labām, un tieši no izstādes tās pārcēlās uz savu jauno saimnieku pagalmiem.  

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.