Jaunumi

Pirms kokzāģēšanas iekārtas iegādes noskatieties šo video

Wednesday, August 22, 2018

Pirms kokzāģēšanas iekārtas iegādes noskatieties šo video

Zviedru lauksaimnieks Simeons Fukss demonstrē, kā Wood-Mizer iekārta LT40 sazāģē baļķi – no sākuma līdz galam.

Simeons un viņa tēvs Helmuts Fukss ir kokzāģēšanas eksperti, jo ar Wood-Mizer iekārtu LT40 viņi rīkojas jau 15 gadus. „Šajā video materiālā mēs nolēmām parādīt, kā ar lentzāģēšanas iekārtu sazāģēt baļķi no sākuma līdz pat galam, lai šis process būtu pilnībā izjūtams,” stāsta Simeons.

Simeona tēvs demonstrē savas labākās iemaņas kokzāģēšanā. Izmantojot hidrauliskos iekraušanas satvērējus, Helmuts uzceļ baļķi uz statnes. Kad Helmuts ar hidraulisko domkratu palīdzību baļķi ir pozicionējis, hidrauliskais piespiedējs to nofiksē vietā. Iestatot zāģēšanas galvas augstumu tieši tajā stāvoklī, kur zāģim baļķis jāzāģē, Helmuts iedarbina dzinēju un sajūgu ar zāģi un tad sāk virzīt zāģēšanas galvu uz priekšu, vadot to no pults. Kamēr zāģis apstrādā baļķi, Helmuts pārvietojas gar iekārtu līdzās zāģēšanas galvai.

Simeons noņem atgriezto koksnes gabalu no iekārtas, savukārt Helmuts atgriežas izejas pozīcijā un sāk jaunu griezienu. Zāģskaidas tiek izsviestas no iekārtas zemē, taču pastāv iespēja pievienot maisu un tās savākt; var pievienot arī nosūkšanas sistēmu. Griežot baļķi ar hidrauliku, Helmuts vēl dažas reizes apzāģē kokmateriālu, līdz iegūta četrkantīga lata. Helmuts strādā ātri, jo laiks netiek tērēts ne baļķa iekraušanā, ne pagriešanā ar rokām. No baļķa var izzāģēt četrus dēļus. Iekrāvis iekārtā neapzāģētos dēļus, Helmuts vienā piegājienā apzāģē uzreiz trīs dēļus, lai iegūtu tīru un vienmērīgu zāģmateriālu.
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.