Jaunumi

Wood-Mizer dalīšanas un daudzgalvu lentzāģmašīnas

Wednesday, April 24, 2019

Wood-Mizer dalīšanas un daudzgalvu lentzāģmašīnas

Wood-Mizer piedāvā pilnu daudzlenšu zāģmašīnu klāstu no sākumlīmeņa līdz rūpnieciskiem kokzāģēšanas apjomiem.

No neapmalotiem izejmateriāliem iegūtas koksnes lietderīgais apjoms bieži sastāda starpību starp kokzāģētavas peļņu un bankrotu. Tas ir vēl svarīgāks koksnes lielātruma zāģēšanai. Ja produkcijas lietderīgais daudzums neatbilst apjomiem, kas tiek izlaisti caur mašīnu, un zāģēšanas efektivitāte un precizitāte nav tā labākā, tad ražošanas process būs neveiksmīgs. Šo mērķu – apjoma, zāģēšanas precizitātes un ātrums – sasniegšana ir iespējama, pateicoties optimālam iekārtu komplektam.

Vidēja izmēra uzņēmumiem Wood-Mizer iesaka horizontālas daudzlenšu zāģmašīnas HR500 un HR700, kuru izmantošana būtiski paaugstina ražīgumu, pateicoties brusas ātrai sazāģēšanai nepieciešama biezuma dēļos tā vietā, lai izgatavotu tos ar lenšu gateri. Turklāt ir jāņem vērā iespēja ietaupīt uz izejmateriālu iegādes, iegādājoties ne apaļus kokus, bet biezus zāģmateriālus par atlaižu cenām, un tad izlaižot tos caur daudzgalvu lentzāģmašīnu.


Wood-Mizer horizontālās lentzāģmašīnas HR500 un HR700 izmanto šauras zāģlentes un var būt gan viengalviņas, gan daudzgalvinu konfigurācijā, kas dod iespēju izzāģēt no brusas no viena līdz sešiem dēļiem vienlaicīgi. Šīs mašīnas ir paredzētas nelieliem rūpnieciskiem cehiem, kur apjomi, zāģēšanas precizitāte un ātrums ir svarīgi peļņas gūšanai.

Turpmāku ražīguma pieaugumu nodrošina Wood-Mizer TITAN līnijas rūpnieciskas iekārtas, kas iekļauj pirmās un otrās rindas mašīnas. Piemēram, hibrīda dalīšanas mašīna TITAN HR2000 spēj strādāt gan ar platu zāģlenti augstam zāģēšanas ātrumam, gan ar šauru zāģlenti, kurai izmanto vienkāršākas asināšanas un zobu izlīdzināšanas procedūras.


TITAN HR4000 un HR6000 mašīnas ir Wood-Mizer rūpniecisku dalīšanas iekārtu virsotne. Šīs mašīnas tiek izlaistas viengalviņas vai divgalviņu konfigurācijā, izmanto līdz 152 mm platas zāģlentes un var zāģēt koksni ātrumā no 60 līdz 80 m/min, uzturot pienācīgu zāģēšanas precizitātes un gatavas produkcijas daudzuma līmeni.
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.