Jaunumi

Friday, May 11, 2018

Wood-Mizer iekārtu jaunā krāsu gamma – oranža, pelēka un melna

Lai uzlabotu zīmola Wood-Mizer atpazīstamību un veidotu uzņēmuma turpmākās izaugsmes pamatu, Wood-Mizer ir standartizējis izlaižamās produkcijas krāsu. Iekārtas, kas līdz šim tika izlaistas citās krāsās, tagad tiks ražotas atjaunotā oranži-pelēki-melnā krāsu gammā.

Wood-Mizer prezidents un izpilddirektors Ričards Viverss to paskaidroja šādi: „Salīdzinājumā ar pieciem vai desmit iepriekšējiem gadiem Wood-Mizer ir strauji audzis gan piedāvājamā sortimenta, gan ģeogrāfiskā aptvēruma ziņā.”

„Viens no aspektiem, kas visvairāk saistījis manu interesi karjeras laikā uzņēmumā Wood-Mizer, – tā ir to cilvēku un ražotņu daudzveidība, kas izmanto mūsu iekārtas,” turpina Ričards Viverss. „Tagad gan darbnīcā, gan mežā, gan kokzāģēšanas rūpnīcā uzreiz būs redzams, ka tās ir Wood-Mizer iekārtas!”

Laika ziņā pēdējās ieviestās iestrādes un iegādes, kas paplašinājušas Wood-Mizer izlaižamās produkcijas spektru:
- augstražīgās kokzāģēšanas līnijas TITAN;
- četrpusīgās garenfrēzmašīnas (ēvelmašīnas);
- LX sērijas divsliežu lentzāģēšanas iekārtas;
- Wood-Mizer TOOLS griezējinstrumenti: ripzāģi, ēvelnaži, gatera zāģi un platlentes zāģi;
- cirvji, palešu demontāžas ierīces un zāles pļāvēji (ASV un Kanādas tirgum).  

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.