Jaunumi

Thursday, June 17, 2021

Wood-Mizer kokapstrādes iekārtas - Biežāk uzdotie jautājumi

Wood-Mizer speciālisti – produkcijas vadītājs Radoslavs Adamkevičs un tehniskā atbalsta inženieris Adrians Bugala – atbild uz jautājumiem par Wood-Mizer ēvelēšanas iekārtām.Kādam mērķim izmanto Wood-Mizer kokapstrādes iekārtas?

Kokapstrādes iekārtu līnija ietver koka galīgās apdares iekārtu plašu klāstu. Iekārtas tika izgudrotas Zviedrijā deviņdesmitajos gados, un šodien tās tiek ražotas Wood-Mizer rūpnīcās Polijā un ASV. Visas kokapstrādes iekārtas var iedalīt rūpnieciskajās un individuālajās, un abas grupas var papildus aprīkot ar komponentēm funkcionalitātes palielināšanai.

Izstrādātāju galvenā inženierijas ideja bija izgatavot vienu iekārtu vairākām kokapstrādes darbībām, piemēram, ēvelēšanai, profilēšanai, biezumēvelēšanai, gludēvelēšanai, frēzēšanai utt., lai lietotājs varētu efektīvi iegūt materiāla vēlamo formu un izmērus un, kas ir vēl svarīgāk, ar vislabāko virsmu.

„Wood-Mizer kokapstrādes iekārtas ir vērstas uz materiāla formēšanas procesa uzlabošanu. Proti, tās palielina darba ātrumu, kvalitāti un precizitāti, nodrošina saražoto koksnes izstrādājumu stabilitāti izmēru ziņā, nodrošina masveida ražošanas iespēju un galu galā palielina produktivitāti,” stāsta produkcijas vadītājs Radoslavs Adamkevičs.

„Ja vēlaties paplašināt savu biznesu vai papildināt to ar vēl vienu virzienu, jums nav jāiegulda daudz naudas un jāmeklē liels cehs šīm profilējošām ēvelmašīnām,” skaidro tehniskā atbalsta inženieris Adrians Bugala.

Kādus projektus es varu īstenot ar Wood-Mizer ēvelmašīnām?

Atkarībā no ēvelēšanas - frēzēšanas iekārtas veida jūs varat ražot dažādu formu un profilu gatavos izstrādājumus – sijas, dēļus, paneļus, mēbeļu apdari, durvis, plauktus, logus, rāmjus, rokturus, rotaļlietas utt.Kādu servisu es saņemšu, iegādājoties Wood-Mizer ēvelēšanas - frēzēšanas iekārtu?

Klienti var paļauties uz palīdzību, izvēloties savam biznesam nepieciešamo aprīkojumu, un viņi var rēķināties ar vislabāko tehnisko apkopi garantijas un pēcgarantijas periodos. Wood-Mizer kokapstrādes mašīnas ir samērā viegli ekspluatēt un apkopt. Tādēļ cilvēks bez īpašas pieredzes varēs tikt galā ar savu darbu pēc lietotāja rokasgrāmatas izlasīšanas. Turklāt klienti var noskatīties video pamācības, kas ir ierakstītas par katru modeli, vai arī piezvanīt pa tālruni, lai saņemtu tehnisku konsultāciju. Iekārtas ir ergonomiskas un izstrādātas saskaņā ar Eiropas tirgus stingrajām prasībām attiecībā uz šāda veida iekārtu drošumu.
Kādas ir Wood-Mizer ēvelēšanas - frēzēšanas iekārtu vissvarīgākās funkcionālās īpašības?


Griezējgalvas, piedziņas motori un viegli nomaināmie profilētie naži
Wood-Mizer ēvelēšanas iekārtām ir vairākas griezējgalvas (augšējā, apakšējā, labā, kreisā), lai izveidotu materiāla vēlamo profilu tikai vienā piegājienā. Katru griezējgalvu ar siksnas transmisiju darbina atsevišķs motors. Griezējgalvas var iedarbināt atsevišķi, kas samazina enerģijas patēriņu un troksni. Nažu nomaiņa galvām ir vienkārša un aizņem mazāk par 10 minūtēm. Horizontālajai vārpstai ir īpašas rievas, kas atvieglo nažu nomaiņu.
    
Cieta tērauda padeves/šķirošanas galdi un izturīgs čuguna darba galds
Visu Wood-Mizer kokapstrādes iekārtu viena būtiska iezīme ir čuguna galds, kas atrodas ļoti tuvu pie griezējgalvām un padeves veltņiem. Čuguna izejvielu, ko izmanto šo galdu izgatavošanai, piegādā pārbaudītas un uzticamas Eiropas lietuves, un materiāls nogatavojas vismaz 12 mēnešus, tikai pēc tam tas nonāk CNC apstrādes centrā. Čuguna galda ražošanas process garantē tā paaugstinātu izturību pret nodilumu un deformāciju, augstu vibrāciju slāpēšanas līmeni un stabilitāti arī tad, ja visi elektromotori darbojas ar pilnu jaudu.

Ātra iestatīšana un ērts vadības panelis
Visi kokapstrādes parametru iestatījumi tiek veikti ātri un precīzi, izmantojot rokturi (vai sviru, ēvelējot ar MP160/MP180). Galvenais darba galds pārvietojas vertikāli uz četrām trapecveida skrūvēm, nodrošinot lielāku stabilitāti un precīzu regulēšanu. Vadības panelis ir saprotams un loģisks. Operators to var ergonomiski novietot, lai tas vienmēr būtu pa rokai. Vadības panelī ir galvenais strāvas padeves slēdzis, sprieguma gaismas indikators, avārijas apturēšana un atsevišķi slēdži katram elektromotoram.

Ēvelēšanas - frēzēšanas iekārtu kompakta un viegla konstrukcija

Pateicoties kompaktajam izmēram, šīs iekārtas ir viegli pārvietojamas nelielā darbnīcā. Papildu ritenīši palīdz mašīnu aizstumt uz sāniem un atbrīvot vietu citām darbībām. Katrai griezējgalvai ir zāģskaidu novadīšanas atvere, kas precīzi novirza zāģskaidas aspirācijas sistēmā.
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.