Jaunumi

Wood-Mizer laiž klajā sākuma līmeņa zāģēšanas iekārtu LX50START baļķu ekonomiskai zāģēšanai

Thursday, November 17, 2022

Wood-Mizer laiž klajā sākuma līmeņa zāģēšanas iekārtu LX50START baļķu ekonomiskai zāģēšanai

Wood-Mizer paplašina savu populāro zāģēšanas iekārtu LX sēriju, papildinot to ar kompakto sākuma līmeņa iekārtu LX50START, kas ir paredzēta tiem, kas laiku pa laikam zāģē baļķus nelielos apjomos. Vienkāršā konstrukcija un pārbaudītā tehnoloģija apvienojumā ar Wood-Mizer augstajiem kvalitātes standartiem nodrošina precīzu un uzticamu zāģēšanu par ekonomisku cenu.

Zāģēšanas iekārta LX50START ir otrais modelis Wood-Mizer LX50 kompakto un ekonomisku zāģēšanas iekārtu klāstā, kas kopā ar LX50CLASSIC ir ideāla izvēle mājsaimniecībām, meža zemju īpašniekiem un visiem lietotājiem, kuriem laiku pa laikam ir nepieciešams sazāģēt baļķus un patstāvīgi izgatavot zāģmateriālus. „LX50CLASSIC panākumus pierādīja pieaugošais pieprasījums pēc zāģēšanas iekārtām par pieņemamām cenām, vienlaikus klienti sagaida no šīm iekārtām labu kvalitāti, precizitāti un uzticamību,” komentēja Huberts Povietzinskis, Wood-Mizer Industries, pārdošanas vadītājs no Polijas.Wood-Mizer izstrādāja zāģēšanas iekārtu LX50START maziem uzņēmumiem un amatniekiem, kuriem nepieciešams ātri un lēti izgatavot dēļus. Šī vienkāršā un efektīvā zāģēšanas iekārta ir ideāli piemērota zemnieku saimniecībām, lauku mājsaimniecībām, privātiem zemes īpašniekiem, kā arī vietu pie parkiem un mežiem īpašniekiem. Un pats galvenais, tas ir neaizstājams instruments ikvienam entuziastam, kura vaļasprieks ir kokapstrāde.

Visas LX sērijas zāģēšanas iekārtas ir aprīkotas ar divpusīgu zāģgalvas padeves sistēmu, kas nodrošina paaugstinātu stabilitāti un zāģēšanas precizitāti. LX50START var sazāģēt baļķus ar maksimālo diametru 60 cm un izgatavot dēļus vai kokmateriālus ar maksimālo platumu 40 cm.

LX50START galva ir aprīkota ar manuālu padeves sistēmu kustībai uz augšu/uz leju un uz priekšu/atpakaļ. Zāģa asmeņu tīrīšanas sistēma nodrošina tīru asmeni, skriemeļus un vadošos rullīšus. Zāģa asmens spriegošanas mehānisms un virzošā svira samazina vibrāciju un nodrošina zāģēšanas augstu precizitāti.

Zāģēšanas iekārtas LX50START rāmis ir izgatavots no kvalitatīva tērauda. Statnis standarta konfigurācijā sastāv no trim segmentiem ar kopējo garumu 3,2 m, bet to var palielināt, pievienojot papildu segmentus ar garumu 1,33 m. S3 tipa standarta statnis ir aprīkots ar diviem izturīgiem sānu balstiem un vienu centrālo baļķa piespiedēju. Turklāt papildus var pasūtīt regulējama augstuma balstu komplektu statņa vienkāršākai izlīdzināšanai. Noderīgi rīki iekārtai LX50START ir āķis baļķu iekraušanai un pagriešanai, kā arī konusveida ķīlis nelīdzenu baļķu sazāģēšanai.

Wood-Mizer ir zāģēšanas iekārtu un kokapstrādes mašīnu globāls ražotājs, kas lielu uzmanību pievērš ekoloģijas un vides aizsardzības jautājumiem. Visās Wood-Mizer zāģēšanas iekārtās tiek izmantotas īpaši plānas zāģlentes, lai maksimāli palielinātu saražoto produkciju no katra baļķa un samazinātu zāģskaidu apjomu. Iekārtā LX50START tiek izmantota zāģlente, kas ir tikai 1 mm bieza un 32 mm plata, un tai ir nepieciešama dzinēja minimāla jauda, mazāks degvielas vai elektroenerģijas patēriņš. Iekārta LX50START ir aprīkota ar 4 kW elektromotoru vai 7 ZS vai 14 ZS benzīna dzinēju.

 
LX50START var iegādāties internetveikalā vai pie Wood-Mizer vietējā pārstāvja. Iekārta tiek piegādāta uz vienas paletes ar izmēru 160 x 65 x 100 cm, un tā ir tik vienkārši saliekama, ka jūs varēsiet sākt baļķu zāģēšanu jau tajā pašā dienā. Visas nepieciešamās rokasgrāmatas un mācību filmas ir pieejamas tiešsaistē. Produkts ir ražots ES, un tam ir 2 gadu garantija.

***
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.