Jaunumi

Wood-Mizer sāk piedāvāt tirgū kombinēto ēvelēšanas - frēzēšanas, gareniskās apzāģēšanas iekārtu МР220

Wednesday, July 14, 2021

Wood-Mizer sāk piedāvāt tirgū kombinēto ēvelēšanas - frēzēšanas, gareniskās apzāģēšanas iekārtu МР220

Kokapstrādes iekārta Wood-Mizer MP220 efektīvi apvieno vienā mašīnā trīs funkcijas: ēvelēšanu, frēzēšanu un garenisko sazāģēšanu ar ripzāģi, tādējādi samazinot laiku un izmaksas šo darbību veikšanai.

Kombinētā iekārta MP220 ir paredzēta, lai ražotu tādus izstrādājumus kā grīdas segumi, paneļi, karnīzes u.c. ar mazāku laika un darba patēriņu.
Iekārta MP220 ir aprīkota ar horizontālu ēvelēšanas nažu galvu un vienu ripzāģi, tāpēc sagatavi vienlaikus var noēvelēt un sazāģēt vienā piegājienā. Griešanas naži nodrošina maksimālo frēzēšanas dziļumu 20 mm ar ēvelēšanas maksimālo izmēru 240 mm augstumā un 410 mm platumā (ar noņemtu ripzāģi).

Drošības apsvērumu dēļ ripzāģa asmens no augšpuses ir nosegts ar apvalku, un operators to var viegli noregulēt. Materiāla padeve uz galda ir vienmērīga un droša. Zāģēšanas maksimālais augstums 75 mm.

Iekārtas МР220 vadības bloks atrodas virs padeves galda. Ergonomiskais rokturis ļauj iestatīt ēvelēšanas/frēzēšanas biezumu, pielāgojot čuguna galda augstumu, bet spraislis izvieto materiālu gareniskai sazāģēšanai.

Divi elektromotori (3,2 kW/4,4 ZS) nodrošina griešanās ātrumu 6000 apgr./min., turklāt tie patērē maz enerģijas un nerada lielu troksni.

Iekārta МР220 darbojas ar fiksētu padeves ātrumu 5 m/min. (ECO versija) vai maināmu ātrumu diapazonā 2–12 m/min. (PRO versija).

Uz iekārtas vāka ir divas atveres skaidu aizvadīšanai, kā arī vēl viena atvere zem čuguna galda, kas palīdz uzturēt darba zonu tīru.Iekārtas МР220 nelielais svars (195 kg) un kompaktais izmērs, kā arī papildaprīkojums transportēšanas ritenīšu veidā ļauj iekārtu ērti pārvietot pa cehu un uzstādīt darbam piemērotā vietā.

Wood-Mizer piedāvā profilēšanas nažu, ripzāģu un citu griezējinstrumentu plašu izvēli gan uzņēmuma ražotajām mašīnām, gan citu zīmolu analoģiskām iekārtām.
Pateicoties ērtai lietošanai, pievilcīgai cenai un divu gadu garantijai, universālā kokapstrādes iekārta MP220 ir optimāls aprīkojums tiem galdniekiem, namdariem un kokapstrādes speciālistiem, kuri vēlas dažādot savu ražošanu un uzsākt koksnes galīgo izstrādājumu ražošanu. Iekārtas MP220 daudzpusība padara to neaizstājamu jebkurā kokapstrādes darbnīcā.

Sazinieties ar savu Wood-Mizer pārstāvniecību, lai uzzinātu vairāk par šo iekārtu un saņemtu komercpiedāvājumu.


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.