Jaunumi

“Wood-Mizer” sāk ražot datorizētās ciparvadības kokapstrādes mašīnas

Wednesday, July 13, 2022

“Wood-Mizer” sāk ražot datorizētās ciparvadības kokapstrādes mašīnas

Uzņēmums “Wood-Mizer” ir izstrādājis datorizētās ciparvadības mašīnas, kas nodrošina maksimālu ražīgumu, precizitāti un pilnībā automātisku apstrādi tādiem materiāliem kā koksne, plastmasa, kompozītmateriāli un vieglie sakausējumi.

“Wood-Mizer” datorizētās ciparvadības mašīnu klāsts:

•    CNC5003, trīsasu un četrasu apstrādes centrs ar vakuuma galdu
•    CNC5005, piecasu apstrādes centrs ar vakuuma galdu
•    CNC6003, liels un jaudīgs trīsasu un četrasu apstrādes centrs ar vakuuma galdu
•    CNC6005, liels un jaudīgs piecasu apstrādes centrs ar vakuuma galdu
•    CNC7000, siju un baļķu apstrādes centrs, 8 asis ar automatizētu materiālu apstrādi
•    CNC8000, jaudīgs siju un baļķu apstrādes centrs, 6 asis ar automatizētu materiālu apstrādi

“Wood-Mizer” datorizētās ciparvadības mašīnas ir projektētas kā ļoti elastīgi apstrādes centri, ko var aprīkot ar papildu pierīcēm un funkcijām, tostarp ir virkne datorizētās ciparvadības agregātu, saderība ar datorizētās ražošanas programmatūru, svārstīga naža galva, papildu vakuuma spilveni un plates, aizsargaizbīdņi / gaismas aizkari ap mašīnu, materiāla labākas pozicionēšanas lāzeri un daudz kas cits.

Apstrādes centru izgatavošanai izmanto visaugstākās kvalitātes komponentus, ko papildina nozarē labākie ciparu kontrolleri.

“Visas savas darbības laikā uzņēmums “Wood-Mizer” ir centies piedāvāt klientiem viskvalitatīvāko aprīkojumu, kas baļķus ļauj pārvērst gatavos koka izstrādājumos,” saka “Wood-Mizer” datorizētās ciparvadības mašīnu ražošanas vadītājs Magnuss Franssons. “Uzņēmuma “Wood-Mizer” datorizētās ciparvadības mašīnu konstrukciju ir augstu novērtējuši speciālisti visā pasaulē, kuri izmanto šo aprīkojumu vairāk nekā desmit gadus, un tagad datorizētās ciparvadības mašīnām tiek nodrošināts arī “Wood-Mizer” augstas kvalitātes serviss.”Mašīna CNC5003, kas bija pirmā šajā sērijā, ir paredzēta koksnes, plastmasas, kompozītmateriālu un vieglo sakausējumu automatizētai apstrādei dekoratīvi lietišķās mākslas darbnīcās, kā arī vidējiem un lieliem uzņēmumiem, kas ražo komponentus virtuvēm, mēbelēm, mājām utt.

CNC5003 pamatā ir portālkonstrukcija ar divkāršu piedziņu, kas garantē stabilitāti un precizitāti, portālā uzstādītu 12 pozīciju automātisko instrumentu nomaiņas karuseli, lai ātri nomainītu instrumentu, un vairākzonu vakuuma galdu materiāla sagriešanai – drošai un elastīgai materiāla pozicionēšanai.
Apstrādes centrs ir aprīkots ar jaudīgu augstas izšķirtspējas ciparu servopiedziņu, kas nodrošina elektrisko vārpstu precizitāti un minimālu vibrāciju.
Visu operāciju vadībai lietojams pārnesams operatora panelis ar regulatoru “Fanuc”, kas nodrošina paplašinātu funkcionalitāti un rezerves daļu pieejamību visā ekspluatācijas laikā. Operatora panelim ir arī datora interfeiss un datorizētās ražošanas programmatūra, kā arī iebūvēts servera kontrollers.Trīsasu galva, kas ātri un precīzi pārvietojas, strādā uz liela vairākzonu vakuuma galda, ļaujot apstrādāt līdz 3000 x 1500 mm lielu plakanu materiālu. Galdam ir sešas zonas ar 216 atsevišķiem vakuumpunktiem, kas nodrošina plašu konfigurāciju izvēli. Darbvārpsta ir aprīkota ar drošu un augsti efektīvu atputekļošanas sistēmu tīras darba vides uzturēšanai.“Wood-Mizer” datorizētās ciparvadības mašīnas CNC5003 tehniskie dati:

• Darba zona – 3080 х 1540 х 200 mm
• Materiāli izmēri: 3000 х 1500 mm
• Ātrums (x/y/z) – 60 x 30 x 15 m/min
• Dzinējs vārpstai ar instrumenta nomaiņu – 11 kW, ja ir 24 000 apgr./min
• Inustrumenta nomaiņa – rotējošs 12 instrumentu karuselis
• Vakuumsūknis – 4 kW (vai 5,5 kW)
• Vakuumsūkņa ražīgums – 126 m³/h, ja 0,9 bāri.

“CNC5003 ražīgumu var vēl palielināt, izmantojot materiāla transportēšanas integrāciju. Mašīnai var pievienot materiāla iekraušanas un izkraušanas moduļus, pārveidojot to atsevišķā centrā, kas spēj automātiski apstrādāt veselas materiāla partijas bez operatora līdzdalības,” paskaidro Magnuss Franssons.CNC5003 un citas šīs līnijas datorizētās ciparvadības mašīnas papildina “Wood-Mizer” klāstu, nodrošinot koka izstrādājumu apstrādes procesa precizitāti un augstu reproducējamību.

Lai saņemtu papildinformāciju par “Wood-Mizer” datorizētās ciparvadības mašīnām un komercpiedāvājumu, sazinieties ar “Wood-Mizer” datorizētās ciparvadības mašīnu ražošanas vadītāju Magnusu Franssonu pa e-pastu: mfransson@woodmizer.euPrint

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.