Jaunumi

Wood-Mizer TOOLS: ripzāģi daudzzāģu mašīnām

Wednesday, February 6, 2019

Wood-Mizer TOOLS: ripzāģi daudzzāģu mašīnām

Pirms dažiem gadiem firma Wood-Mizer ir sākusi ražot Wood-Mizer TOOLS prečzīmes koka griešanas instrumentu līniju. Neskaitot zāģu lielu daudzveidību, šī līnija iekļauj arī ripzāģus daudzzāģu mašīnām.

Wood-Mizer ripzāģi ir paredzēti gan mitrai, gan sausai koksnei, tos izmanto, zāģējot gan skujkoku, gan lapkoku šķirnes, kā arī tropisko supercieto koksni un paneļus. Šie zāģi ir pārklāti ar pretberzes pārklājumu, kas būtiski samazina berzes koeficientu un novērš zāģskaidu pielipšanu pie zāģa, ar ko pasargā tā korpusu no pārmērīga pārkarsuma. Melnus ripzāģus raksturo augsta kvalitāte un ilgs kalpošanas laiks.

Šo zāģu lietotāju atsauksmes ir ļoti pozitīvas. Piemēram, Bartošs Beka k-gs no Polijas saka: “Mēs atklājām, ka pateicoties šiem zāģiem enerģijas patēriņš mūsu cehā ir samazinājies, un tai pašā laikā mēs esam saglabājuši zāģējama materiāla kvalitāti augstā līmenī. Zāģa korpuss ir izturīgs un stabils, bet karbīda zobi atšķiras  ar augstu kvalitāti un cietību, kas ļauj palielināt asināšanas reižu skaitu, un tādējādi ietaupīt uz jaunu zāģu pirkšanas. Turklāt, izzāģējums sanāk precīzāks, un zāģis rada mazāk trokšņa. Wood-Mizer ripzāģi saglabā savu kvalitāti pat pēc daudzām asināšanas reizēm. Mēs  lietojam šos zāģus katru dienu, un es varu pateikt: šis zāģis uzvarēs jebkādu konkurenci”.

Pazvaniet uz  Wood-Mizer, uzziniet daudzzāģu mašīnu ripzāģu cenu un salīdziniet to ar konkurentu cenu. Izmēģiniet Wood-Mizer TOOLS zāģus!Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizer preses centrs

Jūs esat atvēris pasaules līdera zāģlentu un iekārtu ražošanā, kompānijas Wood-Mizer, preses centra sadaļu.Šeit Jūs atradīsiet kompānijas jaunumus, aprakstus par iekārtu pielietošanu un video intervijas ar iekārtu īpašniekiem.

Katrs apraksts- tā ir biznesa ideja vai jauna pieeja, kura palīdzēs no cita skatu punkta palūkoties uz savu biznesu. Ja meklējat jaunas tehnoloģijas vai domājat par sava biznesa uzsākšanu kokapstrādē- Jūs esat nokļuvis pareizajā sadaļā.