Mīlnieku pāris pēc saderināšanās uzcēla jogas studiju

By Olivia Eaker, Wood-Mizer

Mīlnieku pāris pēc saderināšanās uzcēla jogas studiju

Pārkers Danbars no Salidas, Kolorādo, ASV, izmantoja savu Wood-Mizer zāģēšanas iekārtu LT15, lai uzbūvētu jogas studiju savai līgavai Džilainai.

 

Dunbar Yoga StudioDunbar Yoga Studio

 

Sapņa īstenošana

Pārkera un Džilainas pirmais randiņš notika pie vietējā karstā avota, kur līdz ar savstarpējām simpātijām dzima arī šī projekta ideja. Aizraušanās ar jogu, vēlme atvērt savu jogas praksi un izveidot studiju iedvesmoja pāri uzsākt šo projektu.

„Viss sākās ar sarunu pirmajā randiņā. Un tas beidzās ar unikālu jogas studiju un precību piedāvājumu,” paskaidroja Pārkers.

 

Interior of the Yoga StudioInterior of the Yoga Studio

 

Attiecībām attīstoties, Pārkers sāka īstenot Džilainas sapni: viņiem vajadzēja tikai... zāģēšanas iekārtu. „Agrāk es strādāju privātā rančo Kolorādo kalnos,” stāsta Pārkers. „Rančo saimniekam bija Wood-Mizer zāģēšanas iekārta LT40, un es strādāju ar šo iekārtu kopš pirmās dienas.”

Visu kārtīgi pārdomājuši, Pārkers un Džilaina nolēma, ka viņu projektam vislabākā zāģēšanas iekārta būtu Wood-Mizer LT15 mobilā iekārta.

 

Parker DunbarParker Dunbar

 

Būvniecība

„Mēs uzbūvējām 18 kvadrātmetrus lielu jogas studiju, izmantojot koka karkasu no vietējās sakaltušās koksnes,” skaidro Pārkers. „Baļķus projektam ņēmām no mežniecības, kas atrodas 25 minūšu brauciena attālumā. Visa koksne, kā arī grīdas tika apdedzinātas un iztīrītas, lai padarītu izskatu skaistu un funkcionālu.”

 

Jillayne on the sawmill Jillayne on the sawmill

 

Vietējā egle tika izmantota gandrīz visiem studijas elementiem. „Koka karkasam, grīdai, iekšējai un ārējai apdarei izmantojām egli. Pat mazā terase un logi ir izgatavoti no egles,” stāsta Pārkers.

Būvniecība noritēja labi, un Pārkera un Džilainas attiecības kļuva stiprākas, kamēr viņi kopā apguva daudzas noderīgas prasmes. „Džilaina iemācījās strādāt ar iekārtu LT15 pilnībā patstāvīgi. Šīs mašīnas vienkāršā lietošana palīdzēja Džilainai iegūt pirmo pieredzi ar baļķu zāģēšanu. Viņa arī iemācījās veikt galdniecības darbus un būvēt koka karkasus. Bet es uzzināju daudz vairāk par jogu.”

 

Inside of Dunbar Yoga StudioInside of Dunbar Yoga Studio

 

„Ar iekārtu LT15 mēs izgatavojām zāģmateriālus. Pietika ar nedēļu, lai tie pilnībā izžūtu. Vienā nedēļas nogalē mēs zāģējām, bet nākamajā ēvelējām un gatavojām galdniecības izstrādājumus. Mēs uzcēlām studiju un pabeidzām to kopā.”

 

Yoga Studio DeckYoga Studio Deck

 

Mīlestības darbs

„Tas noteikti bija mīlestības darbs. Tas aizņēma vairāk laika, nekā mēs domājām. Kad studija bija pabeigta, mēs ar prieku to sākām izmantot un nedēļas nogales pavadījām, darot citas lietas,” stāsta Pārkers.

 

Dawally StudioDawally Studio

 

„Mums ļoti paveicās: izveidot kaut ko no nulles – ne visi to spēj. Mūsu Wood-Mizer zāģēšanas iekārtas vienkāršība un efektivitāte būtiski atviegloja šo projektu,” atzīst Pārkers.

Taču tagad, kad studija ir pabeigta, pāris ir skaidri licis saprast, ka plāno turpināt savu ceļu kokzāģēšanas jomā. „Mēs būvējam jaunu māju un jau esam iegādājušies Wood-Mizer ēvelēšanas iekārtu MP200, lai paātrinātu mūsu galdniecības darbus.”

***

Pierakstīties uz mūsu jaunumiem
Saņemiet e-pastā informāciju par ekskluzīviem īpašajiem piedāvājumiem, jauniem produktiem un ielūgumus uz īpašiem pasākumiem!