Tehniski padomi

Malu apzāģēšanas iekārtas EG800 un daudzzāģu iekārtas MR200 salīdzinājums

Zāģmateriālu ražošanas apjomu pieaugums ir iespējams, pateicoties kokzāģēšanas ātrumam un efektivitātei. Wood-Mizer piedāvā zāģēšanas iekārtu plašu izvēli jūsu produktivitātes palielināšanai. Pirmais solis kokzāģētavas potenciāla paaugstināšanai var būt lentzāģmašīnas papildināšana ar gareniskās apzāģēšanas vai daudzzāģu iekārtu. Šajā rakstā tiek salīdzinātas divas Wood-Mizer iekārtas: malu apzāģēšanas iekārta EG800 un daudzzāģu iekārta MR200.

Nelielu lentzāģmašīnu vai zāģēšanas iekārtu ar ķēdes motorzāģi – ko labāk izvēlēties?

Nelielu zemnieku saimniecību īpašniekiem reizēm ir jāsazāģē daži baļķi, lai izgatavotu dēļus, piemēram, lai salabotu žogu vai uzbūvētu šķūni. Tā kā baļķu sazāģēšana ir vienkāršs uzdevums, kas rodas tikai laiku pa laikam, kad nepieciešams no zemes gabala aizvākt vecu koku vai kad stiprs vējš ir nogāzis sausu stumbru, tad pirmā doma, kas nāk prātā, ir izmantot saimniecībā esošo motorzāģi, tam papildus iegādājoties aprīkojumu baļķu horizontālai sazāģēšanai. Salīdzināsim lentzāģmašīnu un iekārtu ar motorzāģi, lai labāk izprastu šo divu zāģēšanas metožu īpašības, priekšrocības un trūkumus.

Wood-Mizer TVS HD rūpnieciskās zāģēšanas līnija palešu ražotnē

Rūpnieciskās zāģēšanas līnijas, kas pazīstamas arī kā Wood-Mizer Systems līnijas, ir automatizēti risinājumi efektīvai zāģmateriālu ražošanai ar zemākām izmaksām. Polijas uzņēmums Glinkowski ar šādu līniju strādā kopš 2021. gada. Līniju izstrādāja Wood-Mizer inženieri konkrētiem uzdevumiem, kā arī integrēja jaunajā sistēmā rūpnīcā jau pieejamo aprīkojumu.

Kā uzstādīt taisnos nažus ēvelmašīnas griezējgalvā

Aplūkosim darbību secību, uzstādot vai nomainot taisnos nažus Wood-Mizer ēvelēšanas-frēzēšanas iekārtas griezējgalvā. Katrai griezējgalvai ir četras spraugas (rievas nažiem), no kurām divās vienmēr tiek uzstādīti taisnie naži, bet pārējās divās atkarībā no galdnieka uzdevumiem var ievietot gan taisnos, gan profilētos nažus.

Kā malu apzāģēšanas un daudzzāģu iekārtas palielina kokzāģēšanas ceha peļņu

Malu apzāģēšanas un daudzzāģu iekārtas ir paredzētas dēļu ar lokmalu ilgstošai, vienmērīgai un efektīvai apzāģēšanai, kā arī brusu un bloku sazāģēšanai dēļos vajadzīgajā izmērā ar ļoti stingrām pielaidēm. Jebkura kokzāģētava, kurai ir jāpaaugstina produktivitāte, zāģēšanas precizitāte un saražotā gatavā produkcija lielākas peļņas gūšanai, šo mērķu sasniegšanai var izmantot malu apzāģēšanas un daudzzāģu iekārtas.

Kā uzglabāt zāģlentes

Lasiet Wood-Mizer tehnisko speciālistu ieteikumus par to, kā pareizi un droši uzglabāt zāģlentes, lai izvairītos no to iespējamas bojāšanās.

Kā noregulēt Wood-Mizer frēzēvelmašīnu

Šajā mācību video paskaidroti vairāki izplatītākie četrpusīgo Wood-Mizer frēzēvelmašīnu MP260 un MP360, kā arī garenfrēzmašīnas MP200 iestatījumi un regulējumi.

Kā droši izpakot zāģlentes no kastes

Iepazīstinām ar mācību video par to, kā droši izpakot zāģēšanas iekārtu zāģlentes no plakana iepakojuma un sagatavot tās lietošanai iekārtā.

Items 1 to 8 of 23 total

Lapa
Pierakstīties uz mūsu jaunumiem
Saņemiet e-pastā informāciju par ekskluzīviem īpašajiem piedāvājumiem, jauniem produktiem un ielūgumus uz īpašiem pasākumiem!