Tehniski padomi

Nelielu lentzāģmašīnu vai zāģēšanas iekārtu ar ķēdes motorzāģi – ko labāk izvēlēties?

Nelielu muižu īpašniekiem un zemniekiem reizēm ir jāsazāģē daži baļķi, lai izgatavotu dēļus, piemēram, lai salabotu žogu vai uzbūvētu šķūni. Tā kā baļķu sazāģēšana ir vienkāršs uzdevums, kas rodas tikai laiku pa laikam, kad nepieciešams no zemes gabala aizvākt vecu koku vai kad stiprs vējš ir nogāzis sausu stumbru, tad pirmā doma, kas nāk prātā, ir izmantot saimniecībā esošo motorzāģi, tam papildus iegādājoties aprīkojumu baļķu horizontālai sazāģēšanai. Salīdzināsim lentzāģmašīnu un iekārtu ar motorzāģi, lai labāk izprastu šo divu zāģēšanas metožu īpašības, priekšrocības un trūkumus.

Wood-Mizer TVS HD rūpnieciskās zāģēšanas līnija palešu ražotnē

Rūpnieciskās zāģēšanas līnijas, kas pazīstamas arī kā Wood-Mizer Systems līnijas, ir automatizēti risinājumi efektīvai zāģmateriālu ražošanai ar zemākām izmaksām. Polijas uzņēmums Glinkowski ar šādu līniju strādā kopš 2021. gada. Līniju izstrādāja Wood-Mizer inženieri konkrētiem uzdevumiem, kā arī integrēja jaunajā sistēmā rūpnīcā jau pieejamo aprīkojumu.

Kā uzstādīt taisnos nažus ēvelmašīnas griezējgalvā

Aplūkosim darbību secību, uzstādot vai nomainot taisnos nažus Wood-Mizer ēvelēšanas-frēzēšanas iekārtas griezējgalvā. Katrai griezējgalvai ir četras spraugas (rievas nažiem), no kurām divās vienmēr tiek uzstādīti taisnie naži, bet pārējās divās atkarībā no galdnieka uzdevumiem var ievietot gan taisnos, gan profilētos nažus.

Kā malu apzāģēšanas un daudzzāģu iekārtas palielina kokzāģēšanas ceha peļņu

Malu apzāģēšanas un daudzzāģu iekārtas ir paredzētas dēļu ar lokmalu ilgstošai, vienmērīgai un efektīvai apzāģēšanai, kā arī brusu un bloku sazāģēšanai dēļos vajadzīgajā izmērā ar ļoti stingrām pielaidēm. Jebkura kokzāģētava, kurai ir jāpaaugstina produktivitāte, zāģēšanas precizitāte un saražotā gatavā produkcija lielākas peļņas gūšanai, šo mērķu sasniegšanai var izmantot malu apzāģēšanas un daudzzāģu iekārtas.

Kā uzglabāt zāģlentes

Lasiet Wood-Mizer tehnisko speciālistu ieteikumus par to, kā pareizi un droši uzglabāt zāģlentes, lai izvairītos no to iespējamas bojāšanās.

Kā palielināt zāģēšanas produktivitāti un saražoto koksnes produkciju

Ar Wood-Mizer iekārtām kokzāģētavas ražošanas apjomu un gatavās produkcijas palielināšana ir vienkāršs un pārdomāts bizness. Modernizējiet savu ražotni un palieliniet produktivitāti, papildinot zāģēšanas līniju ar ripzāģu malu apgriezējiem un zāģlenšu dalīšanas iekārtām.

Kas ir jāzina par Wood-Mizer DoubleHARD lentzāģiem

Wood-Mizer DoubleHARD universālie lentzāģi ir iemantojuši reputāciju kā vieni no uzticamākajiem un kvalitatīvākajiem instrumentiem nozarē. DoubleHARD zāģi savu nosaukumu ieguvuši tāpēc, ka uzņēmums Wood-Mizer to ražošanā izmanto augstas kvalitātes tērauda sakausējumu un katru zobu pastiprina, izmantojot elektromagnētisko indukciju. Rezultātā tiek iegūts izturīgs asmens, kas nodrošina divreiz lielāku izturību un divreiz ilgāku kalpošanas laiku starp asināšanas reizēm, salīdzinot ar zāģiem, kas ir izgatavoti no standarta oglekļa tērauda.

Kā nomainīt lentzāģi uz skriemeļiem zāģēšanas iekārtā?

Zāģlentes nomaiņa ir viens no lentzāģa iekārtas apkopes galvenajiem uzdevumiem. Ievērojot tālāk sniegtos padomus, jūs varēsiet ātri, droši un pareizi uzstādīt jauno asmeni uz skriemeļiem.

Pierakstīties uz mūsu jaunumiem
Saņemiet e-pastā informāciju par ekskluzīviem īpašajiem piedāvājumiem, jauniem produktiem un ielūgumus uz īpašiem pasākumiem!