Pasūtiet MB200 Slab Flattener un saņemiet 17,5% atlaidi!

Akcija ir spēkā līdz 2024. gada 13. septembrim.

Drukāt Pievienot salīdzināšanai

MB200 Slab Flattener

Noliktavā
Ierīce masīvkoka plākšņu slīpēšanai
Ierīce lielas platības koka virsmu izlīdzināšanai un slīpēšanai, kas aprīkota ar elektrisko piedziņu ar maināmu padeves ātrumu, griezējgalvu ar pieciem cietsakausējuma nažiem un orbitālo slīpēšanas galvu.
Apraksts MB200 Slab Flattener

Ierīce SlabMizer ir paredzēta koka plātņu, dēļu, darbvirsmu, solu un citu platu masīvkoka materiālu efektīvai izlīdzināšanai un slīpēšanai ar minimālu darba patēriņu. Salīdzinot ar tradicionālu frēzēšanas vai ēvelēšanas iekārtu, SlabMizer izlīdzina platāku un biezāku materiālu – līdz 1420 mm platumā un 203 mm biezumā – īsākā laikā, izmantojot griezējgalvas virziena piedziņas vadību ar regulējamu padeves ātrumu. Lai palielinātu produktivitāti, var pievienot modulārus galda pagarinājumus 1520 mm, lai varētu apstrādāt garākas sagataves.

Izturīgs, metināts tērauda rāmis ar četriem regulējamiem piespiedējiem droši notur materiālu. Griešanas dziļumu iestata ar rokturi, kas atrodas virs griezējgalvas. Skalai ir 0,4 mm solis ēvelēšanas dziļuma precīzai noregulēšanai. Vienā piegājienā var noņemt no 0,4 mm līdz 3,2 mm virsmas.

Griezējgalva tiek ieslēgta un vadīta no elektriskā vadības paneļa. Pults tiek stiprināta pie tērauda statīva, un tai ir garš kabelis, tāpēc to var novietot mašīnas jebkurā pusē. Vadības elementi ietver ieslēgšanu/izslēgšanu, maināmu padeves ātrumu un virziena vadību ar kursorsviru asīm X un Y materiāla gludapstrādei koksnes šķiedru virzienā vai pretēji tām.

Ir arī griezējgalvas manuālās vadības režīms. Šajā gadījumā galvas pozīcija tiek mainīta ar diviem bīdņiem galvas labajā pusē. Pēc tam, kad plāksnes abas puses ir noēvelētas, tiek veikta gludapstrāde ar 177 mm uzgali orbitālai slīpēšanas galvai. Darba gaitā radušies putekļi tiek aizvadīti caur atveri 101.6 mm diametrā griezējgalvas augšdaļā, kurai var pieslēgt aspirācijas sistēmu.

Read More
Video MB200 Slab Flattener
Īpašības MB200 Slab Flattener

Vairāk informācijas MB200 Slab Flattener
Vairāk informācijas
Jauda
Dzinējs 2,9 kW (3,9 ZS) Elektriskais dzinējs – 16A 3x400 V 50 Hz
Zāģēšanas Jauda
Ēvelēšanas maks. dziļums 3.2 mm
Ēvelēšanas min. dziļums 0.4 mm
Materiāla maks. platums 1420 mm
Materiāla maks. garums 3962 mm
Materiāla min. garums 558 mm
Materiāla maks. biezums 203 mm
Materiāla min. biezums 12 mm
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:MB200 Slab Flattener
Pierakstīties uz mūsu jaunumiem
Saņemiet e-pastā informāciju par ekskluzīviem īpašajiem piedāvājumiem, jauniem produktiem un ielūgumus uz īpašiem pasākumiem!