Dalīšanas iekārtas

Dalīšanas iekārtas

Ar vienu zāģgalvu

Jednogłowicowe rozrzynarki poziome szybko i wydajnie rozdzielą kantówki na deski. Usuwając okorki otrzymujemy gładką powierzchnię drewna, gotową do dalszej obróbki.

Ar Wood-Mizer horizontālajām zāģēšanas iekārtām efektīvi sazāģējot brusas un dēļus, iegūsiet vērtīgus zāģmateriālus,taras dēļīšus un daudz ko citu. Viengalvas horizontālās zāģēšanas iekārtas var viegli integrēt esošajās zāģēšanas līnijās, un tās var palielināt jūsu zāģētavas produktivitāti.

Ar vairākām zāģgalvām

Horizontālās zāģēšanas iekārtas ar vairākām zāģgalvām ir pieejamas dažādās konfigurācijās atbilstoši jūsu vajadzībām. Ir pieejamas dažādas kompaktās un modulārās daudzgalvu zāģēšanas iekārtas. Tās nodrošina precīzu zāģēšanu, plānu zāģējumu, lielāku produktivitāti, vienkāršu lietošanu, uzticamību un daudzpusību, padarot Wood-Mizer daudzgalvu zāģēšanas iekārtu plašo klāstu par ienesīgu ieguldījumu uzņēmējdarbības uzsākšanai un ražošanai.

Efficiently resaw cants and boards, recover valuable lumber from slabs, produce lap siding and more with Wood-Mizer's horizontal band resaws. Single Head Horizontal Resaws fit into existing production environments and can maximize your sawmill production.
Pierakstīties uz mūsu jaunumiem
Saņemiet e-pastā informāciju par ekskluzīviem īpašajiem piedāvājumiem, jauniem produktiem un ielūgumus uz īpašiem pasākumiem!