Publikācijas

Ceļojošā kokmateriālu zāģēšana priekam, atpūtai un dziedināšanai

„Koksnes zāģēšana ar Wood-Mizer iekārtu ir interesanta! Tā atslābina, un vispār tai ir dziednieciska iedarbība,” uzskata zāģeris Džons Skots no Konektikutas, ASV.

Kad darbs ir arī vaļasprieks: stāsts par zviedru galdnieku darbnīcu

„Ja jūsu darbs ir arī jūsu vaļasprieks, tad jums ir paveicies, jo tas sniedz bezgalīgi daudz patīkami pavadītu stundu,” saka Rasmuss Stroms, kokapstrādes speciālists no Zviedrijas. Viņa uzņēmuma, kas atrodas Falkopingā, nosaukums ir „Ädelsnickaren”, kas zviedru valodā nozīmē „izsmalcināts galdnieks”. Savā darbnīcā Rasmuss izmanto Wood-Mizer četrpusīgo ēvelēšanas un frēzēšanas iekārtu MP260, ar kuru viņš ražo grīdas segumu un rievdēļu apšuvumu, virtuves skapīšu durvis un dekoratīvās apmales.

Wood-Mizer iekārtas veicina ekonomisko izaugsmi un biznesa iespējas sievietēm Pakistānā

Uzņēmums „Ciqam Green Solutions Private Limited”, kas pazīstams arī kā „Ciqam”, darbojas Pakistānas tālajos ziemeļos. Uzņēmuma nosaukums „Ciqam” burušaski valodā nozīmē „zaļš”. Šī krāsa simbolizē izaugsmi un labklājību. Uzņēmums „Ciqam” cenšas paplašināt sieviešu iespējas, veicināt dzimumu līdztiesību un ilgtspējīgu attīstību.

Poļu uzņēmējs gūst panākumus ar Wood-Mizer iekārtu

Poļu uzņēmējs Zigmunts Koss (Зигмунт Косс) stāsta par to, kā veiksme viņam palīdzēja atrast sirdsdarbu un kā viņš guva panākumus biznesā, pateicoties labām tehnoloģijām.

Unikālas koka kapelas celtniecība fermā ASV

„Esmu celtnieks nu jau 40 gadus un gadu gaitā esmu uzbūvējis daudz dažādu būvju. Taču es domāju, ka šī kapela ir labākais, ko jebkad esmu paveicis,” saka Bils Miskimens (Bill Miskimen), saimniecības Konektikutā īpašnieks un viens no cilvēkiem, kas piedalījās unikālās koka kapelas tapšanā.

Divi brāļi Zviedrijā veiksmīgi vada ģimenes galdniecības darbnīcu

Brāļi Jērans un Lennarts Stoli (Göran & Lennart Ståhl) nodarbojas ar kokapstrādi, ražo kvalitatīvus zāģmateriālus māju būvniecībai un apdarei. Savā darbā viņi galvenokārt paļaujas uz četrpusīgo ēvelēšanas un frēzēšanas iekārtu MP260 un gludēvelēšanas-biezumēvelēšanas iekārtu MP160.

Uzņēmums Wilson Enterprises paplašina ražošanas apjomus ar WB2000 kokzāģēšanas līniju

Mičiganā bāzētais ģimenes uzņēmums Wilson Enterprises, kas tika dibināts 1985. gadā, ražo kvalitatīvus koka izstrādājumus māju dekorēšanai, būvniecībai, kā arī amatniekiem. Uzņēmums nesen investēja rūpnieciskajā zāģēšanas iekārtā Wood-Mizer WB2000, lai varētu patstāvīgi pārstrādāt apaļkokus par gatavo produkciju, kas tiek pārdota gandrīz 5000 mazumtirdzniecības veikalos visā ASV teritorijā.

SIRDSDARS VISAI DZĪVEI – stāsts par kokapstrādes speciālistu no Zviedrijas

„Zāģmateriāli būvniecības lielveikalos ir dārgi, bet cilvēki tos vēlas iegādāties lētāk. Tieši tad parādos es un izgatavoju saviem klientiem visu – grīdas, sienas, jumta segumus, pat speciālus grebumus vēsturiskām ēkām. Lai izgatavotu šos augstākās kvalitātes izstrādājumus, es izmantoju koksni no 200 gadus veciem mežiem,” stāsta Hanss Larsons, kokapstrādes speciālists no Vansbro, Zviedrijā.

Items 1 to 8 of 50 total

Pierakstīties uz mūsu jaunumiem
Saņemiet e-pastā informāciju par ekskluzīviem īpašajiem piedāvājumiem, jauniem produktiem un ielūgumus uz īpašiem pasākumiem!