Publikācijas

Laivu būvniecība Viskonsinā

Galdnieks un kokzāģētājs Džošua Svons (Joshua Swan) savā darbnīcā Superior ezera skaistajā krastā Viskonsinā, ASV, būvē unikālas koka laivas jau vairāk nekā divus gadu desmitus.

Lentzāģmašīna LX50 glābj mizgrauža sabojātu koksni

Neliela zāģēšanas iekārta saimniecībā palīdzēs izglābt vērtīgu koksni un padarīs dzīvi aizraujošāku, piepildot ikdienu ar tādu patīkamu nodarbi kā baļķu zāģēšana.

Mīlnieku pāris pēc saderināšanās uzcēla jogas studiju

Pārkers Danbars no Salidas, Kolorādo, ASV, izmantoja savu Wood-Mizer zāģēšanas iekārtu LT15, lai uzbūvētu jogas studiju savai līgavai Džilainai.

Zemnieku saimniecība Vācijā dažādo savu uzņēmējdarbību un palielina ienākumus ar Wood-Mizer LT70 zāģēšanas iekārtu

Vācu zemnieks Andreass Pīls (Andreas Piehl) izmanto zāģēšanas iekārtu LT70, kas viņam ļauj ne tikai uzturēt saimniecību, bet arī sniegt zāģmateriālu ražošanas pakalpojumus vietējai sabiedrībai.

Ceļojošā kokmateriālu zāģēšana priekam, atpūtai un dziedināšanai

„Koksnes zāģēšana ar Wood-Mizer iekārtu ir interesanta! Tā atslābina, un vispār tai ir dziednieciska iedarbība,” uzskata zāģeris Džons Skots no Konektikutas, ASV.

Kad darbs ir arī vaļasprieks: stāsts par zviedru galdnieku darbnīcu

„Ja jūsu darbs ir arī jūsu vaļasprieks, tad jums ir paveicies, jo tas sniedz bezgalīgi daudz patīkami pavadītu stundu,” saka Rasmuss Stroms, kokapstrādes speciālists no Zviedrijas. Viņa uzņēmuma, kas atrodas Falkopingā, nosaukums ir „Ädelsnickaren”, kas zviedru valodā nozīmē „izsmalcināts galdnieks”. Savā darbnīcā Rasmuss izmanto Wood-Mizer četrpusīgo ēvelēšanas un frēzēšanas iekārtu MP260, ar kuru viņš ražo grīdas segumu un rievdēļu apšuvumu, virtuves skapīšu durvis un dekoratīvās apmales.

Wood-Mizer iekārtas veicina ekonomisko izaugsmi un biznesa iespējas sievietēm Pakistānā

Uzņēmums „Ciqam Green Solutions Private Limited”, kas pazīstams arī kā „Ciqam”, darbojas Pakistānas tālajos ziemeļos. Uzņēmuma nosaukums „Ciqam” burušaski valodā nozīmē „zaļš”. Šī krāsa simbolizē izaugsmi un labklājību. Uzņēmums „Ciqam” cenšas paplašināt sieviešu iespējas, veicināt dzimumu līdztiesību un ilgtspējīgu attīstību.

Poļu uzņēmējs gūst panākumus ar Wood-Mizer iekārtu

Poļu uzņēmējs Zigmunts Koss (Зигмунт Косс) stāsta par to, kā veiksme viņam palīdzēja atrast sirdsdarbu un kā viņš guva panākumus biznesā, pateicoties labām tehnoloģijām.

Items 1 to 8 of 56 total

Pierakstīties uz mūsu jaunumiem
Saņemiet e-pastā informāciju par ekskluzīviem īpašajiem piedāvājumiem, jauniem produktiem un ielūgumus uz īpašiem pasākumiem!