Jaunumi

Wood-Mizer Open Days 2024: jaunas izstrādes un kokzāģēšanas mašīnu prototipi

10.07.2024

Ikgadējā tikšanās reizē ar klientiem, kas notika 2024. gada jūnijā Wood-Mizer galvenajā mītnē Polijas pilsētā Kolo, tika prezentēti zāģēšanas iekārtu, mobilā aprīkojuma jaunie modeļi un kokzāģēšanas līniju modifikācijas.

Izstāde MAAMESS Tartu, 2024. gada 18.–20. aprīlī

09.04.2024

Uzņēmums Oberts aicina apmeklēt ikgadējo lauksaimniecības izstādi MAAMESS, kas notiks Igaunijas pilsētā Tartu no 18. līdz 20. aprīlim.

Pilna hidraulika, paaugstināta funkcionalitāte un patīkams darbs – iepazīstieties ar jauno Wood-Mizer zāģēšanas iekārtu LT20START

20.02.2024

Mūsu misija bija radīt tādu zāģēšanas iekārtu, kas apvieno hidrauliku un funkcionalitāti par neticami pievilcīgu cenu. Mēs sasniedzām šo mērķi ar jauno iekārtu LT20START. Šī zāģēšanas iekārta apvieno progresīvas tehnoloģijas un praktiskus risinājumus, nodrošinot koksnes zāģēšanas izcilu kvalitāti, turklāt bez lieliem ieguldījumiem!

Labākās ekonomiskās zāģēšanas iekārtas Wood-Mizer LX50START un LX50SUPER par vislabāko cenu

24.10.2023

Uzņēmums Wood-Mizer ir atjauninājis savu mazbudžeta zāģēšanas iekārtu LX50 sēriju, pielāgojot savus piedāvājumus esošajiem tirgus apstākļiem un klientu vēlmēm. Lentzāģmašīnu LX50START un LX50SUPER jaunās versijas ir vislētākās Wood-Mizer zāģēšanas iekārtas entuziastu un iesācēju aprīkojuma segmentā.

Wood-Mizer MS500 ir universāls galda ripzāģis ar formēšanas-piegriešanas iekārtas funkcijām

26.07.2023

Reaģējot uz pieaugošo pieprasījumu pēc moderniem kokapstrādes instrumentiem, uzņēmums Wood-Mizer ir paplašinājis savu kokapstrādes iekārtu klāstu, papildinot to ar izcili funkcionālo Wood-Mizer MS500 galda zāģi. Šī profesionālā iekārta ir Eiropas inženieru un pieredzējušu galdnieku sadarbības rezultāts. Tā tika izstrādāta, lai apmierinātu mazo un vidējo kokapstrādes uzņēmumu ikdienas vajadzības un varētu efektīvi zāģēt dažādu veidu koksnes plātnes.

Formatēšanas-piegriešanas iekārta Wood-Mizer MS750 profesionālai paneļu sazāģēšanai un koka plātņu griešanai

05.07.2023

Wood-Mizer paplašina savu kokapstrādes produktu klāstu un papildina to ar uzlabotu formatēšanas-piegriešanas iekārtu dažādu paneļu, finiera un koka plātņu griešanai. MS750 ir aprīkota ar izturīgu čuguna griešanas bloku, piegriešanas disku un bīdāmu alumīnija galdu. Iekārta tika izstrādāta lietošanai galdnieku darbnīcās un mēbeļu ražotājiem, kuriem nepieciešami efektīvi instrumenti dažādu koksnes materiālu precīzai kalibrēšanai un griešanai.

Mobilās lentzāģmašīnas Wood-Mizer LT20WIDE prezentācija

07.06.2023

Uzņēmums Wood-Mizer lentzāģmašīnu LT20 sēriju papildināja ar platās WIDE zāģgalvas opciju. Līdz ar zāģēšanas iekārtu LT20WIDE uzņēmums Wood-Mizer pabeidza WIDE opcijas ieviešanu visā LT zāģēšanas iekārtu līnijā, kurā ir LT15, LT20, LT40 un LT70 zāģēšanas iekārtas.

Pierakstīties uz mūsu jaunumiem
Saņemiet e-pastā informāciju par ekskluzīviem īpašajiem piedāvājumiem, jauniem produktiem un ielūgumus uz īpašiem pasākumiem!