Drukāt Pievienot salīdzināšanai

BMS250 - Individuāla Zāģlentu Asināšanas Iekārta

Noliktavā
Priekšrocības
  • 2 Circular Blades. 1 Adjustable Blade.
Apraksts BMS250 - Individuāla Zāģlentu Asināšanas Iekārta

Lieliski piemērota kokapstrādātājiem, kuri vēlas iegūt kvalitatīvu, automatizētu zāģlentu asināšanas iekārtu ikdienas vajadzībām.

BMS250 automātiski uzasina zāģlenti atbilstoši uzstādītajam zāģzobu skaitam. Uzstādīt un noņemt zāģlenti ir viegli – atliek tikai pacelt iekārtas korpusu, un asināmais disks pabīdās malā. Uz vadības pults atrodas automātiskās atslēgšanas poga, kā arī zāģlentes padeves ātruma regulators. Iekārtas korpusā paredzēta atvere gāzveida atlikumu aizvadīšanai. Speciāli spilventiņi automātiski attīra zāģlenti no eļļas pārpalikumiem un metāliskajām skaidiņām.

Asināšanas iekārtā BMS250 izmantots CBN asināmais disks 127 mm diametrā. Disks pieejams dažādos profilos, kas atbilst Wood-Mizer zāģlentu profiliem. Iekārta BMS250 aprīkota ar vienas fāzes 0,18 kW jaudas AC motoru ar griešanās ātrumu 2800 apgr./min. Eļļošanas sistēma atdzesē zāģlenti asināšanas laikā, savukārt magnēti attīra eļļu no metāla skaidiņām, dodot iespēju to izmantot atkārtoti. Gan zāģlentes bīdītājs, gan zāģlentes augstuma platforma ir viegli regulējami, kas nodrošina iespēju uzasināt 25–50 mm platus griezējinstrumentus.

Read More
Video BMS250 - Individuāla Zāģlentu Asināšanas Iekārta
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:BMS250 - Individuāla Zāģlentu Asināšanas Iekārta
Pierakstīties uz mūsu jaunumiem
Saņemiet e-pastā informāciju par ekskluzīviem īpašajiem piedāvājumiem, jauniem produktiem un ielūgumus uz īpašiem pasākumiem!