Pasūtiet mūsu JAUNO zāģēšanas iekārtu LT20START ar hidrauliku, par īpašu cenu.

Ietaupiet līdz pat €4,033

Akcija ir spēkā līdz 2024. gada 13. septembrim

Drukāt Pievienot salīdzināšanai

Lentzāģis LT20START

Nav pieejams
Tikai %1 palikuši
Ekonomiska lentzāģmašīna LT20START ar hidraulisko sistēmu baļķu iekraušanai.
Modelis LT20START ir pieejama lentzāģmašīna ar vispopulārāko komplektāciju, kas ietver hidrauliku un elektronisko lineālu Setworks efektīvam darbam.
Apraksts Lentzāģis LT20START

Wood-Mizer offers flexible financing options to make purchasing your Wood-Mizer equipment easy and affordable! Whether you are a hobbyist or a business owner, let's make your sawmilling dreams a reality.

 

More Info

 

 

 

Modelis LT20START, kas ir izstrādāts uz universālās un pārbaudītās LT20 sērijas iekārtu bāzes, nodrošina pilnu funkcionalitāti un zāģēšanas parametrus par ļoti izdevīgu cenu. Lentzāģmašīna LT20START ir pieejama vienā komplektācijā, kas ietver pilnu hidraulisko sistēmu baļķu iekraušanai un izvietošanai, kā arī vadības pulti ar elektronisko lineālu Setworks zāģēšanas augstuma automātiskai iestatīšanai. Iekārta LT20START tika izstrādāta, lai apmierinātu pieaugošo pieprasījumu pēc izmaksu ziņā efektīvām zāģēšanas iekārtām, kuru iespējas atbilst jaudīgākām zāģēšanas iekārtām.

Zāģēšanas iekārta LT20START ir paredzēta maziem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī individuāliem lietotājiem, kuriem nepieciešama darbam gatava iekārta ar pilnu funkcionalitāti kvalitatīvai zāģēšanai. Zāģēšanas iekārta LT20START ļauj efektīvi un ar zemām izmaksām pārstrādāt baļķus zāģmateriālos!

Iekārtas otra versija – LT20SUPER tiek izgatavota pēc pasūtījuma un nodrošina vairāk iespēju izvēlēties uzņēmumam nepieciešamās opcijas atbilstoši tā mērķiem un investīciju budžetam.

Zāģēšanas iekārta LT20START ļauj zāģēt baļķus ar maksimālo diametru 80 cm un garumu 6,1 m. Konstrukcijas pamatā ir M izmēra statnis. Garāku baļķu zāģēšana ir iespējama, izmantojot statņa pagarinājumus, kurus var pasūtīt atsevišķi.

LT20START – stacionāra zāģēšanas iekārta, kuru ieteicams uzstādīt zem jumta un pieskrūvēt pie betona grīdas. Statņa šķērssijas ir aprīkotas ar uzlikām jumta formā, no kurām zāģskaidas noripo uz leju, nevis pieķeras zem baļķa un uz statņa. Papildus var pasūtīt nerūsējošā tērauda uzlikas.

Hidrauliskā pakotne AH3 STANDARD ir iekārtas LT20START galvenā priekšrocība, kas ļauj operatoram ērti rīkoties ar baļķiem. Sistēmu darbina 3 kW elektromotors, un tās ražīgums ir 11 l/min. Komplektā ir trīs sānu balsti, centrālais piespiedējs, baļķu pagriešanas ierīce, divi hidrauliskie domkrati baļķu izlīdzināšanai uz statņa un iekraušanas ķepas.

Efektīvā hidrauliskā sistēma ļauj ātri iekraut, pagriezt un optimāli izvietot baļķus. Centrālais piespiedējs darbojas uz viengabala stieņa horizontālā un vertikālā plaknē, piespiežot baļķi pie sānu balstiem un droši noturot to zāģēšanas laikā.

Zāģēšanas iekārtā LT20START tiek izmantots standarta 11 kW elektromotors. Iekārtas otrā versijā – LT20SUPER ir pieejami vairāki dzinēja un hidraulikas varianti.

Vadības pults ir aprīkota ar ergonomisku kursorsviru zāģgalvas pārvietošanai uz priekšu/atpakaļ un elektronisko lineālu SW10 Setworks dēļa biezuma automātiskai iestatīšanai. Ar šo iekārtu jums nesavajadzēs rēķināt galvā un manuāli iestatīt zāģēšanas augstumu.

Zāģa asmens vadotnes svira pārvietojas elektriski un tiek aktivizēta ar vadības pulti. Svira stabilizē asmeni griezumā, kas ir īpaši svarīgi, strādājot ar šķībiem baļķiem. Asmens spriegojums tiek regulēts, izmantojot skrūvi un sensoru. Asmens eļļošanas sistēmas pamatā ir elektromagnētiskais vārsts.

Mizotājs jāpasūta atsevišķi. Mizotāja izmantošana, zāģējot netīrus baļķus ar smiltīm vai ledu mizā, pagarina zāģlentes kalpošanas laiku.

Iekārtā LT20START tiek izmantots standarta asmens, kura garums ir 4010 mm un platums 32–35 mm.

Read More
Video Lentzāģis LT20START
Īpašības Lentzāģis LT20START

Vairāk informācijas Lentzāģis LT20START
Vairāk informācijas
Jauda
Jauda 11 kW (E15) Elektrisks
Zāģēšanas Jauda
Diametrs 80 cm
Garums 6.1 m
Maksimālais zāģēšanas platums 65 cm
Maksimālais brusas platums 58 cm
Augstums virs griezējinstrumenta 25 cm
Galvas Funkcijas Un Opcijas
Setworks elektroniskais lineāls SW10
Galvas augstuma uzstādīšana Elektrisks
Galvas padeve uz priekšu/aizmuguri Elektriskā
Zāģējuma platuma uzstādīšana Elektriskā
Zāģlentes slapināšanas sistēma Elektrovārsts
Zāģlentes spriegošanas sistēma Skrūve ar mērinstrumentu
Debarker Optional
Zāģskaidu izsūcēja porta diametrs 101.6 mm (4'')
Asmens
Garums 4010 mm
Platums 32 mm
35 mm
Darbrati
Diametrs 483 mm
Tips Ar siksnām
Materiāls Čuguns
Statņa Funkcijas Un Opcijas
Rāmja konstrukcija Viensliedes
Statnes šķērssiju leņķveida forma Standarta
Statnes pagarinātājs Manuālie statņa pagarinājumi: 1,8 m, 3,6 m vai 7,2 m.
Bed Features Kājas ar neregulējamu augstumu
Baļķu Pārvietošana
STANDARTA Hidraulika 3 sānu balsti
Centrālais piespiedējs uz viena stieņa
Baļķu pagriezējs
Divi hidrauliskie domkrati
Baļķu iekrāvējs
Hidrauliskais sūknis ar jaudu 3 kW (11 l/min.)
Zāģēšanas Iekārtas Funkcijas Un Opcijas
Rāmja konstrukcija Konsole
Ietilpst standarta komplektācijā CE
Opcijas Statņa uzlikas no nerūsējošā tērauda.
Augšējie rullīši uz sānu balstiem.
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Lentzāģis LT20START
Pierakstīties uz mūsu jaunumiem
Saņemiet e-pastā informāciju par ekskluzīviem īpašajiem piedāvājumiem, jauniem produktiem un ielūgumus uz īpašiem pasākumiem!