IT

Itālijas ģimenes kokapstrādes uzņēmums palielina peļņu ar zāģēšanas iekārtu LT70

Šis ģimenes uzņēmums, kas atrodas 50 km uz ziemeļaustrumiem no Romas, tika dibināts 1929. gadā, kad pašreizējā īpašnieka Stefano Chini vectēvs sāka nodarboties ar manuāli izgatavotu dzelzceļa gulšņu ražošanu un pārdošanu. Stefano tēvs turpināja ģimenes biznesu un attīstīja to par spēcīgu malkas tirdzniecības uzņēmumu. Stefano ģimenes uzņēmuma vadībai pievienojās 2007. gadā. Šī ir jau trešā īpašnieku paaudze, un Stefano jau domā par sava dēla nākotni.

Itāļu kokapstrādātājs atradis veidu, kā gūt vairāk peļņas no katra baļķa

Ja dosities no Venēcijas Alpu virzienā, aptuveni pēc divām ceļā pavadītām stundām jūs būsit Marko Markantes darbnīcas apkārtnē. Marko bizness, pirmkārt, ir tradicionālā malkas gatavošana, ko viņa tēvs aizsācis gandrīz pirms 30 gadiem. Tomēr, ņemot vērā, ka laiki mainās, Marko ir atradis veidu, kā savu produkciju dažādot, tātad arī atrast jaunus klientus un kāpināt peļņu.

Ilgtspējīga mežu apsaimniekošana Itālijas provinces uzplaukumam

Pēdējos 20 gadus Consorzio Forestale Alta Val di Suza Itālijas Turīnas provincē ir paļāvies uz Wood-Mizer lentzāģu aprīkojumu, lai sasniegtu divus galvenos mežu ilgtspējīgas apsaimniekošanas mērķus – vides aizsardzību un koksnes izejvielu efektīvu izmantošanu.

No ugunsgrēkiem līdz ekonomiskai atdzimšanai: kā Wood-Mizer iekārtas palīdz atjaunot Itālijas ciematu

Četrus gadus pēc meža ugunsgrēkiem Susas ielejā (Val di Susa) uz Itālijas un Francijas robežas vietējais kooperatīvs La Foresta dziedē meža brūces, cenšoties palielināt koksnes vērtību visās tās formās.

Pierakstīties uz mūsu jaunumiem
Saņemiet e-pastā informāciju par ekskluzīviem īpašajiem piedāvājumiem, jauniem produktiem un ielūgumus uz īpašiem pasākumiem!